POLECAMY

Okulary przeciwsłoneczne to obowiązkowy dodatek na letnie miesiące!

Wybrałyśmy najładniejsze modele z najnowszych kolekcji.

Okulary przeciwsłoneczne to dodatek, który powinna mieć każda kobieta. Dlaczego? Bo ten element garderoby jest w stanie dodać charakteru stylizacji i chroni oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Kompletujemy ponadczasową garderobę! 8 par butów, które warto mieć w szafie

Modne okulary przeciwsłoneczne na lato 2017

W kolekcjach na lato 2017 znajdziecie bardzo duży wybór okularów przeciwsłonecznych. Najmodniejsze są modele z kolorowymi szkłami, w plastikowych oprawkach i okrągłe. Jaki wybierzecie, zależy oczywiście od waszych upodobań i budżetu.

Po kontrowersyjnych jeansach z suwakiem na pupie przyszedł czas na... Same w to nie wierzymy!

Wybierając okulary przeciwsłoneczne, możecie kierować się trendami. My jednak proponujemy zwrócić szczególną uwagę na dobranie modelu odpowiedniego do kształtu twarzy.

Jeżeli macie okrągłą buzię, najlepiej będziecie wyglądać w okularach, które optycznie ją wydłużą i wysmuklą - kwadratowe lub prostokątne najlepiej z grubymi zausznikami. Osoby, które mają kwadratową twarz, powinny wybrać okulary okrągłe lub pilotki, a do twarzy kwadratowej pasują kocie lub prostokątne modele.

Najwięcej możliwości moją osoby z owalną twarzą, bo do tego kształtu pasują wszystkie rodzaje okularów.

Wystarczy jeden element, aby stworzyć najmodniejszą stylizację sezonu. Jaki?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 miesięcy temu
Mam nadzieję, że awiatorki będą dalej modne. Zastanawiam się nad kolorami - znalazłam świetną okazję na pomarańczowe RayBany (sklep nazywa się Okularymarkowe.pl, gdyby chciał je zobaczyć), ale nie jestem pewna czy wybrać jednak standardowych...