Obrączki i biżuteria firmy YES - 9 propozycji ponadczasowych krążków!

Obrączki ślubne stanowią najpiękniejszy symbol związku małżeńskiego. Małżonkowie zwykle nie rozstają się z nimi nawet w nocy! Prezentujemy 9 ślicznych i ponadczasowych obrączek z kolekcji YES!
/ 14.06.2007 23:14

Wzajemne założenie sobie obrączek to najbardziej zapadający w pamięci moment zawarcia związku małżeńskiego - od tej pory stanowicie rodzinę! Złote (lub srebrne - wedle własnych preferencji) krążki to także symbol, który każdego dnia przypomina o miłości i dniu złożenia sobie przysięgi małżeńskiej. 

Obrączki powinny być takie, jak ty: nowoczesne i eleganckie. Krążek na palcu musi odzwierciedlać twój styl życia, a przy tym być odporny na uszkodzenia. 

Obrączki firmy YES - idealny kompromis pomiędzy tym, co najważniejsze!

Obrączki ślubne są nieodłącznymi atrybutami małżonków. Najczęściej kojarzą się nam z klasycznymi, ponadczasowymi prostymi formami. Powinny być także wykonane ze szlachetnych kruszców.

Czym kierować się przy wyborze obrączek, aby były idealne? Podpowiadamy!

Moda, w tym także ślubna, podlega warunkom, jakie dyktuje moda - zmiany nie ominęły także obrączek. 

Coraz nowsze trendy wypierają klasyczne, wykonane ze złota, cienkie obrączki. Zmienia się wszystko: szerokość, faktura, wielkość i zdobienia! Coraz częściej klasyczne, żółte złoto jest wypierane przez białe złoto, a nawet srebro. Ile gustów, tyle nowoczesnych i pięknych propozycji!

W naszej galerii przedstawiamy 9 propozycji obrączek ślubnych z kolekcji firmy YES - te obrączki to idealne połączenie tego, co najważniejsze! Może któraś z nich okaże się tą wymarzoną? 

Zobacz więcej na temat obrączek!
Wszystko, co warto wiedzieć o obrączkach ślubnych!
Srebrne obrączki - kto je nosi i jaka jest ich symbolika?
Jak wybrać obrączki idealne? Zacznij od próby złota!