Obrączka jak marzenie

Obrączki Chimento z kolekcji "DREAM", to włoska fantazja i polot zakute w 18-sto karatowe złoto. Pozornie prosta i chłodna forma, w której błysk brylantów nadaje właściwego efektu nowoczesności.
/ 09.11.2007 23:22
Obrączki Chimento z kolekcji "DREAM", to włoska fantazja i polot zakute w 18-sto karatowe złoto. Pozornie prosta i chłodna forma, w której błysk brylantów nadaje właściwego efektu nowoczesności.

Markę cechuje elegancja i klasyczna prostota. Kolekcja skierowana jest do kobiet ceniących wyrafinowany minimalizm. Pierścionki z kolekcji "DREAM" występują jako pojedyncze, podwójne, potrójne lub poczwórne "pierścienie". Dekorowane są zwykle brylantami, ale zamawiana specjalnie wersja, wykonana bez kamieni, służyć może wyśmienicie, jako męska obrączka ślubna. Wykonywane są zarówno w białym jak i żółtym 18-to karatowym złocie. Biżuteria ta cieszy oko, ale także intryguje, porusza, wywołuje zdumienie, że w tak prostej formie projektanci uchwycili to, co najpiękniejsze. Obrączki sygnowane są, mieszczącym się na ściance, bardzo charakterystycznym, wygrawerowanym napisem Chimento.

Marka należy do grupy najlepiej znanych producentów włoskiej biżuterii. W swojej działalności, na przekór często powtarzanym u nas sloganom o niskiej jakości wytwarzanych w Italii wyrobów, jest uznanym wytwórcą i szczyci się zaufaniem klientów na całym świecie. Indywidualne wzornictwo, własne - wysokiej jakości rozwiązania techniczne, jednoznacznie rozpoznawalne wzory i międzynarodowy serwis, to niekwestionowane zalety firmy Chimento.

Swoim wiernym klientom, firma zapewnia dodatkowo okresowy, bezpłatny serwis i ubezpieczenie produktów, obejmujące zniszczenie i kradzież biżuterii.

Od niedawna, po raz pierwszy w Polsce, wyroby firmy Chimento można podziwiać w specjalnych, firmowych gablotach, w salonie „odCzasu doCzasu" w warszawskich Złotych Tarasach. Ceny obrączek kształtują się: od 2099,- do 5899,-

Monika Jurkantowicz
„odCzasu doCzasu", Złote Tarasy
www.zegarki.info.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/23.01.2010 13:47
mi się te obrączki nie podobają.
/22.09.2008 11:13
Obrączki, podobnie jak pierścionek zaręczynowy, zrobimy na zamówienie wg naszego projektu. Najlepiej by ta biżuteria była jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna.
/04.11.2007 22:58
W końcu jakieś ładne i nie udziwniane obrączki. Bardzo mi się podobają.