Modne czapki na zimę 2019? Berety z sieciówek: Zara, H&M, Bershka i innych

Beret to najmodniejsza czapka na tegoroczną zimę! Zobacz, jakie modele mają w swoich kolekcjach sieciówki.
Marta Kosakowska / 04.01.2019 05:00

Berety wcale nie odeszły do lamusa! Przeciwnie - obecnie przeżywają prawdziwy renesans. To najmodniejsze czapki tej zimy. Doskonale wpisują w trend na modę w stylu francuskim.

Modne czapki zimowe 2019? Tylko berety!

Berety nadal budzą w tobie złe skojarzenia? Pora zmienić myślenie. Obecnie noszą je gwiazdy, blogerki i influencerki. Świetnie pasują do nie tylko do klasycznych stylizacji, ale także doskonale przełamują styl casualowy, tworząc nonszalanckie zestawienia.

W tym sezonie zdecydowanie warto postawić na beret! Można wybierać spośród wielu modeli. Najmodniejsze są tradycyjne berety zakończone antenką. Ale w ofercie sklepów znajdziesz również berety młodzieżowe z pomponem lub bardzo trendy - w modną panterkę lub ze skóry ekologicznej.

Z czym nosić beret?

Kupiłaś już beret, ale nie wiesz, z czym najlepiej go zestawiać? Podpowiadamy! Ponadczasowy beret w kolorze czarnym lub czerwonym będzie idealnie pasował do klasycznego płaszcza np. dwurzędowego lub z paskiem w talii.

Beret w kratę dobrze zestawić z dopasowanym kolorystycznie szalikiem i rękawiczkami. Okrycie wierzchnie powinno pozostać gładkie. Niech beret gra pierwsze skrzypce w stylizacji! Z kolei model z pomponem sprawdzi się w niezobowiązującym zestawieniu z puchową kurtką i śniegowcami.

Na kolejnych stronach znajdziesz wybrane przez nas propozycje beretów z sieciówek!

Więcej trendów na zimę:
Wydaje ci się, że w każdej czapce wyglądasz źle? Koniecznie przymierz beani!
W tym butach na pewno nie zmarzniesz zimą! Oto stylowe i ciepłe śniegowce