Leetal Kalmanson - biżuteria gwiazd w Polsce

Biżuteria Leetal Kalmanson to odkrycie świata mody ostatnich lat. Kochają ją takie gwiazdy jak Penelope Cruz, Rihanna czy Gisele Bundchen!
/ 22.12.2011 08:18
Leetal Kalmanson to glamour w nowoczesnym wydaniu, wiele kolorow i faktur to cechy charakterystyczne bizuterii w stylu kalmanson.

Leetal projektantka pochodząca z Izraela, projektuje dla kobiet, które nie szukają bezpiecznych wyborów, ani masowych marek. jej biżuteria zachwyci osoby odważne, świadome swojej kobiecości, bezkompromisowe, lubiące obcować z wyjątkowymi przedmiotami.. ostentacyjnie duże kamienie, inkrustowania, oryginalne zestawienia kolorów i materiałów dają niepowtarzalny, magnetyczny efekt.

Wśród fanek biżuterii są takie sławy jak Penelope Cruz, Alicia Keys, Rihanna, Vanessa Williams czy supermodelka Gisele Bunchen. W Polsce dołączyły do nich już Justyna Steczkowska i Małgorzta Foremniak.

Biżuteria Leetal Kalmanson jest wykonywana ręcznie, z wysokiej jakości materiałów (uszlachetniane metale.). Leetal wykorzystuje patentowane elementy, projektowane i wytwarzane specjalnie dla Leetal Kalmanson oraz korzysta z szerokiej gamy elementów wycinanych laserowo, które są lekkie i łatwe do noszenia.. specjalne techniki wytłaczania są wykorzystywane, aby uzyskać wzory wysokiej jakości ze zdumiewającymi szczegółami.

wszystkie przedmioty wykonane sa z najlepszych materiałów, to jest unikatowe kryształy bohemskie, komponenty Swarovskiego, najwyższej jakości skory, oraz rożnego typu kamienie włączając w to turkusy, opale, kamienie matowe i przezroczyste w różnych kolorach i wzorach.

Biżuteria jest do kupienia w Warszawie - CH Złote Tarasy ul. Złota 59 lub w sklepie internetowym