jak modnie wiązać apaszkę fot. FREE Imax/Tree

Jak wiązać apaszkę - Modne dodatki - Moda lato 2016

Zainspirujcie się wybiegami!
Joanna Mroczkowska / 22.04.2016 06:34
jak modnie wiązać apaszkę fot. FREE Imax/Tree

Chyba nikomu już bardziej nie musimy udowadniać, że apaszki są po prostu niezbędnym elementem garderoby każdej fashionistki. Trend ten powrócił po latach i jak wcześniej pisałyśmy - nosimy je nie tylko na szyi ale i na głowie, nadgarstku czy jako dodatek do torebki. Jednak w tym miejscu skupimy się na kilku - najmodniejszych - sposobach ich wiązania. A inspirowałyśmy się wiosenno-letnimi wybiegami znanych domów mody.

Jak wiązać apaszkę an szyi?

Oczywiście możecie ją wiązać jak wam się żywnie podoba. My tylko podpowiadamy jakie triki przewijały się na ostatnich pokazach i które możecie wykorzystać w swoich stylizacjach. Anja Hindmarch (zdjęcie poniżej), proponuje klasyczną formę. Elegancka wersja z supełkiem. Wersja świetnie sprawdzi się przy apaszkach XL zaś dla małych wersji mamy pomysł w stylu pin-up. Bez supełka, zawiązana na raz.

jak wiązać apaszkę
fot. FREE

Obok elegancki jest też miejsce na pomysł w stylu Jean-Paul Gaultier (zdjęcie poniżej). Odrobina Dzikiego Zachodu, czyli wersja bardziej casualowa dla miłośniczek mocniejszych akcentów. Wersja Gaultiera połączona jest oczywiście z biżuterią. To też jakaś opcja :)

jak wiązać apaszkę

A na koniec 2 opcje z pokazów Haidera Ackermanna i Moschino (zdjęcia poniżej). Wielka kokarda to totalna nonszalancja, która w tym sezonie doskonale sprawdzi się zamiast biżuterii. To właśnie apaszka zawiązana w tym stylu stworzy cały look i nada mu pożądanej ekstrawagancki. Akcermann (zdjęcie po lewej), proponuje bardziej niechlujną, mniej oczywistą opcje.

Jak wam się podobają?

jak wiązać apaszkę

Więcej modnych propozycji na wiosnę 2016:

27 hitów z sieciówek do 100 zł Nasz hit! Seksowne mini z aktualnych kolekcji 21 designerskich rzeczy prosto z sieciówek

Tagi: moda lato
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)