DODATKI PROMOD – wełniane czapki, ciepłe rękawiczki, modne szale

Ciepły szalik, czapka, rękawiczki, bez nich trudno przetrwać zimę.
Beata Sieroń / 29.11.2017 06:37

Zima tuż tuż, a niska temperatura wyraźnie daje się we znaki. Nawet jeśli zaopatrzyłaś się już w jesienno-zimowy płaszcz, z pewnością będziesz potrzebowała do niego odpowiednich dodatków.

Szukacie ubrań i dodatków, które pokreślą waszą osobowość? Zajrzyjcie do sklepów marki Promod

Modne zimowe dodatki z Promod

Szale, czapki i rękawiczki wcale nie muszą być zbędną garderobą, którą zakładasz tylko i wyłącznie ze względów praktycznych. Mogą stać się kluczowymi elementami twojej stylizacji! Wystarczy, że postawisz na duży szal z ciekawym wzorem kolorystycznie nawiązującym do okrycia wierzchniego lub dobranym na zasadzie kontrastu.

Nie staraj się tworzyć kompletu z czapką i rękawiczkami - to zarezerwowane jest dla stylizacji dziecięcych. Rękawiczki dobierz po prostu tak, aby dominujący w nich kolor pasował do płaszcza i szalika. Podobnie postąp z czapką.

Najlepiej szukać akcesoriów wykonanych z naturalnych materiałów, jak wełna czy kaszmir, dzięki czemu będą cienkie i lekkie, a przy okazji bardzo ciepłe. Czapki czy szaliki w neutralnych kolorach sprawdzą się do większości stylizacji, ale warto odważyć się i sięgnąć po bardziej wyraziste dodatki. Świetnie prezentują się zimą zarówno pastelowe odcienie, jak i te intensywne - czerwony, kobaltowy czy żółty. 

W kolekcji Promod nie zabraknie również wełnianych czapek z pomponem. Nam spodobały się olbrzymie szale, które możesz omotać fantazyjnie wokół szyi. A także skórzane rękawiczki z szerokim, dzianinowym mankietem, który można wywinąć. Nam w oko wpadły również czapki damskie w góry.

Zoom na dodatki! Torebki, czapki, szaliki, paski oraz biżuteria zjesiennej kolekcji Pull&Bear

 

Softness is addictive !

Post udostępniony przez Promod (@promod)