POLECAMY

Buty Solo Femme na wiosnę

Swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna/lato 2009 firma Solo Femme dedykuje przede wszystkim koneserom piękna
W tym sezonie zamsz jest nową skórą, zaś beż wydaje się być nową czernią. Beż niczym druga skóra wiosną idealnie wkomponuje się w każdą kreację, zaś latem podkreśli opaliniznę. Dominuje kolor – żywy, nasycony ubrany w klasyczną, elegancką formę. Wszystkie odcienie fioletu oraz rudy – to kolory będące hitem tego sezonu, jak i całej kolekcji.

Obcasy? Jak najbardziej kobiece! Drewniane, grube, wysokie, średnie, niskie. Koturny, szpilki, płaskie podeszwy – aby każda kobieta w zależności od okazji mogła czuć się komfortowo. Czubki? Przede wszystkim ogrągłe, ale wielbicielki butów w szpic również nie będą rozczarowane. Projektanci Solo Femme pamiętają o wszystkich kobietach!

Subtelne dodatki w postaci kwiatów zadowolą wielbicielki klasyki. Dla Pań ceniących awangardę proponujemy lakiery. Romantyczne dusze mogą podkreślić swoją naturę bucikami w ażurowe wzory. Solo Femme ma kluczową zasadę – buty nie tylko mają służyć na daną okazję, ale muszą również odzwierciedlać charakter danej osoby.

Nieustannie dążymy do perfekcji, aby nasze obuwie spełniało kryteria naszych najbardziej wymagających klientek. Idealnie wyprofilowane w swoim kształcie, modne, piękne – takie są klientkii butów Solo Femme i takie są też nasze buty. Po prostu rzecz upodobniła się do właściciela, choć w przypadku tej kolekcji słowo „rzecz“ jest krzywdzącym uogólnieniem – te buciki to maleńkie dzieła sztuki dla prawdziwych kolekcjonerów.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)