Baleriny wiązane wokół kostki - 13 par z popularnych sieciówek

Pokochały je kobiety na całym świecie!
Karolina Kalinowska / 26.08.2015 05:59

Trendy trendami, ale nie ma co ukrywać, że decydujące słowo w tej kwestii mody mają zawsze zwykli ludzie, którzy wybierają dane ubrania i dodatki. Bardzo często to właśnie oni wyznaczają nowe kierunki i decydują o tym, co jest na topie. Doskonałym przykładem są buty wiązane wokół kostki, które nieśmiało pokazywane były na światowych wybiegach, a kobiety na całym świecie pokochały je bez pamięci. Dzisiaj balerinki damskie np. na koturnie noszą fashionistki we wszystkich stolicach mody - zaczynając od Paryża i Londynu, na Nowym Yorku kończąc.

My również uległyśmy urokowi tych niezwykłych balerin. Dlatego przygotowałyśmy dla was przegląd butów wiązanych wokół kostki, które udało się nam znaleźć w popularnych sieciówkach i sklepach internetowych. Jesteście ciekawe? Zajrzyjcie do naszej galerii!

/street fashion/fot. FREE/

W naszym zestawieniu znajdziecie głównie modele o klasycznym kroju, urozmaicone jedynie sznureczkiem zawiązywanym na wysokości kostki. Kolorystyka dostępnych na rynku modeli utrzymana jest w ponadczasowych barwach - czerni, beżu i brązu. Jednak pojawiają się małe odstępstwa od normy w postaci różu i metalicznych odcieni srebra, urozmaiceniem są również bardzo popularne zwierzęce motywy. Udało się wam znaleźć coś dla siebie?

Zobacz też:
Stylowe płaszcze na pierwsze chłodne dni
Te kolory będą hitem jesieni!
Torebki na jesień - postaw na intensywne kolory