Anja Rubik Ambasadorką Beads Collection od Apart

Zobacz nowość w ofercie Apart - kolekcję kolczyków, bransolet i wisiorków z cudnymi koralikami
/ 20.09.2010 07:53
Anja Rubik, światowej sławy modelka, zajmująca w tym roku 3. miejsce w prestiżowym rankingu „Top 50 Models”, została Ambasadorką Beads Collection.

„Zdecydowałam się na współpracę z firmą Apart, ponieważ uważam, że jest to jedna z niewielu polskich marek, które z przyjemnością mogę reklamować i firmować swoim nazwiskiem. Moje nazwisko to już marka. Nie mogłabym reklamować produktów, które mi nie odpowiadają”, przyznaje Anja Rubik. „Dotychczasowe działania Apart zrobiły na mnie wrażenie. Zdecydowałam się na udział w kampanii reklamowej biżuterii beads, bo to dla mnie coś więcej niż kolejny kontrakt. Cieszę się, że mogę pracować dla renomowanej polskiej marki. Dokładnie obejrzałam katalogi i inne wydawnictwa Apart, poprzednie sesje zdjęciowe, odwiedziłam też salony firmowe. Pomyślałam: to jest właśnie marka, z którą chcę pracować w Polsce!”.

Beads Collection to kolekcja bransoletek, naszyjników i kolczyków, które mogą wyglądać dokładnie tak, jak tego zapragniesz! Łańcuszki z rodowanego srebra, sygnowane logo Apart, to baza twórcza do kreowania własnych, niepowtarzalnych kompozycji. Prawdziwy blask i unikatowy czar kolekcji nadają beadsy – koraliki tworzące bezmiar kreatywnych koncepcji. Jedynie wyobraźnia może być ograniczeniem.

Apart oferuje imponujący wybór beadsów, których różnorodność może przyprawić o zawrót głowy! W ramach kolekcji przygotowano aż trzy linie. Linia ze srebra to beadsy wykonane w pracowniach Apart z oksydowanego srebra, według autorskich projektów najlepszych jubilerów. Druga linię tworzą beadsy ze szkła Murano: koraliki pochodzące z najlepszych włoskich wytwórni szkła Murano, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Co ważne, każdy beads ze szkła Murano jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Ze względu na metodę produkcji nie ma dwóch takich samych beadsów Murano. Trzecia linia to kolorowe kryształy – włoskie beadsy zdobione olśniewającymi kryształami w najmodniejszych barwach.

Dzięki specjalnym srebrnym stoperom – które mocują koraliki i zapobiegają ich przemieszaniu - już jeden koralik wystarczy, by stworzyć niepowtarzalną biżuterię. Ten jeden, pierwszy beads to idealny początek wyjątkowej, prywatnej kolekcji!

Beadsy zyskały ogromną popularność na całym świecie. „Długo pracowaliśmy nad kolekcją biżuterii beads.” – wyjaśnia Michał Stawecki, dyrektor marketingu Apart. „Koraliki typu beads podbijają świat nie od dziś, podobnie jak zawieszki charms. Konieczny był jednak odpowiedni dobór wzorów, kontrola procesu produkcyjnego, akceptacja ostatecznego kształtu kolekcji. Teraz, gdy już to wszystko za nami, a biżuteria zaraz trafi do salonów w całym kraju – my oglądamy już gotowe zdjęcia Anji Rubik z biżuterią i uważamy, ze warto było czekać!”.

Adresatkami kolekcji są przede wszystkim kobiety nowoczesne, niezależne, odważnie podejmujące codzienne wyzwania. „Beads Collection to biżuteria, którą sama chętnie noszę w Nowym Jorku, Mediolanie czy w Paryżu” – podkreśla Anja Rubik. „Biżuteria beads jest nowoczesna, modna, kolorowa. Jest idealna dla młodych dziewczyn, ale także dla kobiet, które lubią bawić się modą i nie do końca czują się dobrze w klasycznych, delikatnych wzorach”.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)