Wybrałyśmy 12 najpiękniejszych worków z letnich kolekcji

Jakie modele skradły nasze serce? :)

Nikomu nie musimy mówić, że worki to najmodniejszy i chyba najbardziej popularny model torebek w tym sezonie. Jest ich wszędzie mnóstwo jednak my wybrałyśmy 12 modeli, które najbardziej wpadły nam w oko.

Najmodniejsze worki sezonu - wybór redakcji

Okazuje się, że latem kochamy worki w pudrowych odcieniach. Znalazłyśmy takie w nowej kolekcji polskich marek. Loft37 proponuje świetną z cielęcej skóry a Joanna Kruczek różową z charakterystycznymi frędzlami. W tym samym odcieniu znajdziecie również tańszy model z H&M.

Aktualna obsesja - worek Joanny Kruczek

Piękne projekty worków ze sztywnym spodem (doskonałe rozwiązanie), przygotowała nasza mistrzyni Sabrina Pilewicz. Modele mini i maxi znalazły swoje miejsce w naszym zestawieniu. Są świetnie wykonane a do tego wygodniejsze niż klasyczne torebki z miękkim dołem.

W naszej galerii znajdziecie też piękne modele z C&A, Wittchen, New Look a także Zalando.pl. W końcu gdzie indziej tak łatwo kupicie fantastyczne dodatki od Love Moschino?

Więcej modnych hitów na teraz:

Nasz wybór! Kolorowe płaszcze na wiosnę 2016 7 wiosennych trendów, które możesz nosić już teraz Najładniejsze sukienki na wesele 2016

Tagi: moda lato
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 lata temu
wychodzi na to, ze pani redaktor otrzymuje jakieś profity za promowanie takiego towaru, WSTYD!!!!
/2 lata temu
próżność i głupota nie zna granic, jak można polecać coś co zostało zrobione z żywej istoty? żyjemy w dobie XXI wieku i każda świadoma osoba wie, że są zamienniki skór, które świetnie się sprawdzają wyglądem jak i w użytkowaniu,więc po co szerzyć takie komunały rodem ze średniowiecza? więcej empatii i świadomości życzę pani redaktor, postawą jaką się wykazała ośmieszyła się i wykazała brak w temacie
/2 lata temu
JAK SIĘ MOŻNA EKSCYTOWAĆ CZYMŚ W TYM WYPADKU TOREBKĄ, ZROBIONĄ ZE ZWŁOK NIEWINNEJ ISTOTY, KTÓRA DLA PRÓŻNOŚCI INFATYLNYCH IDIOTEK MUSIAŁA STRACIĆ ŻYCIE?!!!