Bieliźniane sukienki hitem lata. Gdzie je kupisz?

Satyna i seksowne koronki. Gdzie je znajdziemy?
Joanna Mroczkowska / 18.05.2016 04:36

Bieliźniane sukienki są hitem lata 2016. Ostatnio hitem były w latach 90. Rozkochane były w nich gwiazdy grunge, które łączyły je z masywnymi butami i skórzanymi ramoneskami. Dzisiejsza moda niewiele odbiega od tamtej sprzed lat. Gwiazdy miksują sukienki z cienkiego materiału z koronką z zarówno z sandałkami jak i ciężkimi glanami. W obu wersjach wyglądają świetnie.

Sukienki bieliźniane hitem lata

Jakiś czas temu trend bieliźniany robił furorę. Ozdobne biustonosze i gorsety noszone jako bluzki były gorącym trendem. Teraz zastępują je koszulki nocne...a raczej sukienki nimi inspirowane. Ubrania w tym stylu były najmodniejszym strojem podczas muzycznych festiwali w Stanach. Nosiły je największe gwiazdy. A w końcu przed nami Orange Warsaw Festiwal i Open'er Festival. Inspiracji nigdy za wiele!

 

👭

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kendall Jenner (@kendalljenner)

Kylie Jenner poszła o krok dalej i sukienkę bieliźnianą nosi na białą bluzkę. Tak jak my w...podstawówce? A do tego seksowne, ultra modne kozaki za kolano. Efekt fantastyczny.

Nasze propozycje znajdziecie w popularnych sieciówkach takich jak: H&M, Zara, Mango czy New Look. A także na Pakamera.pl.

Więcej modnych propozycji na nowy sezon:

WOW! To świetna alternatywa dla sukienki 5 modnych nowości, które chcemy mieć Kochamy to! Hity z sieciówek do 100 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/09.05.2017 09:12
A ja bieliźnianą sukienkę sama sobie uszyłam.^^ Znalazłam taki fajny przepis przepisnaszycie.pl/bielizniana-sukienka-na-codzien/ i mogę powiedzieć, że jak dla mnie, początkującej maniaczki szycia, wcale nie było to trudne. Szyjecie w ogóle sobie same ubrania?