Rozświetl swoją garderobę! Wiosenna kolekcja Baty

Nowa kolekcja zainspirowana jest trendami lat 60. i 80., kolorami kwiatów i czystymi, swoistymi liniami, które podkreślą oryginalność stylowego stroju. Nie wahaj się, wstąp i wybierz coś dla siebie już w lutym, w dowolnym sklepie Bata.
/ 12.03.2008 09:15
Bata oferuje nową kolekcję obuwia i dodatków wiosennych, których nie sposób przeoczyć! Nowa kolekcja zainspirowana jest trendami lat 60. i 80., kolorami kwiatów i czystymi, swoistymi liniami, które podkreślą oryginalność stylowego stroju. Nie wahaj się, wstąp i wybierz coś dla siebie już w lutym, w dowolnym sklepie Bata.

Rozświetl swoją garderobę! Wiosenna kolekcja Baty
Kolekcja damska

NEON LIGHT
Kolekcja NEON LIGHT nawiązuje do idei lat 80. Najważniejszym elementem całej linii są żywe kolory z przewagą czerwonego, żółtego, intensywnie niebieskiego, zielonego, ale pojawia się też nieśmiertelne i sprawdzone połączenie czerni i bieli. Dominują lakierowane materiały, ozdobione prostymi elementami graficznymi. Główną konstrukcją w kolekcji są platformy i wyraźne obcasy, ale zwolenniczki balerinek znajdą też coś dla siebie.

Rozświetl swoją garderobę! Wiosenna kolekcja Baty

FUTURIST
Metaliczne kolory – wśród nich srebrny, czarno-biały kontrast, PCV oraz materiały przezroczyste – wszystkie te elementy uderzająco przypominają „Gorączkę sobotniej nocy”. Przedstawiamy kolekcję FUTURIST. Jest to nowa linia wiosenna, która przypomni Ci klimat lat 60. i 80., świat wysokich platform i masywnych obcasów, w którym buty figurują jako dominujący element kreacji. Torebki i paski zdobi wzór skóry krokodyla lub materiały lakierowane.

Rozświetl swoją garderobę! Wiosenna kolekcja Baty

WOOD
Pozwól nadchodzącej wiośnie, by zainspirowała Cię naturalnymi materiałami i przytłumionymi kolorami w niezwykłych połączeniach. Kolekcja WOOD łączy nowoczesny styl miejski z elementami naturalnymi w postaci masywnych, drewnianych obcasów. Dominującymi materiałami w tej linii są kanwa, denim i skóra finished.

FLOWERS COCTAIL
Zwolenniczki romantycznego stylu Audrey Hepburn z pewnością wybiorą coś dla siebie w nowej kolekcji FLOWERS COCTAIL. Delikatne pastelowe kolory, subtelna linia, elegancja, drobne nadruki i kobiece ozdoby – tym wyróżnia się nowa kolekcja FLOWERS COCTAIL firmy Bata. Charakterystycznymi elementami tej linii są kolorowe paski, pomysłowe okulary przeciwsłoneczne, otwarte noski i buty „paseczkowe”.

Kolekcja męska

STYLE

Rozświetl swoją garderobę! Wiosenna kolekcja Baty

Odważna i równocześnie elegancka kolekcja STYLE przeznaczona jest dla mężczyzn, którzy wiedzą, w czym wyglądają dobrze i nie boją się eksperymentować. Linia ta łączy w sobie sportowo - elegancki styl z doskonale opracowanym krojem i odważnymi elementami tzw. stylu dandy. Charakteryzuje się jasnymi kolorami w odcieniach bieli i beżu, w kontraście z kolorem czarnym i niebieskim navy ze srebrnymi detalami.