POLECAMY

Nowa wersja kultowych butów Puma Ignite Disc Sleeve

Zobacz naszą ulubioną nowość!
Nowa wersja kultowych butów Puma Ignite Disc Sleeve fot. kolaż Polki.pl

Uwielbiam buty bez sznurowadeł. Są zgrabniejsze i lepiej wyglądają na nodze. Dlatego też zwróciłam uwagę na nową propozycję od Pumy, która właśnie przedstawia legendarny model, który łączy w sobie innowacyjny system Disc z nowoczesną, autorską technologią marki – Ignite Foam. Tak powstało Ignite Disc Sleeve! <3

Buty Puma Ignite Disc Sleeve

W 1991 roku Puma stworzyła kultowy już system „wiązania”, skonstruowanego na kształt okrągłego, plastikowego dysku. Znany na całym świecie krążek, dzięki obrotowej nakładce napina będące w środku żyłki, które gwarantują idealne dopasowanie buta do stopy. Kochamy to!

Do promocji nowego modelu marka zaangażowała przyjaciółkę marki i projektantkę - niezastąpioną Rihannę. Jak wam się podoba w roli modelki?

Puma Rihanna
fot. Puma

W tym sezonie, nowa odsłona klasyków Pumy - Ignite Disc Sleeve - odzwierciedla sportową tradycją marki i jej energiczny charakter. Nowa propozycja brandu to ulepszony system dysków, który zapewnia dokładniejsze dopasowanie do stopy. A do tego futurystyczny kształt to śmiały krok w przyszłość, a innowacyjna, elastyczna podeszwa to gwarancja doskonałej przyczepności i amortyzacji podczas biegu. Modnie i wygodnie.

Cena ok. 549 złotych.

Puma
fot. Puma

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)