Nowa kolekcja obuwia Reserved

Już na początku przyszłego sezonu wiosna-lato sklepowe półki Reserved zapełnią się nowym modowym bohaterem - obuwiem.
/ 28.02.2008 11:21
Już na początku przyszłego sezonu wiosna-lato sklepowe półki Reserved zapełnią się nowym modowym bohaterem - obuwiem.

Każdy miłośnik butów zdobędzie nowy teren poszukiwań, a sklepy Reserved staną się już bez żadnej wątpliwości miejscem, gdzie można ubrać się od stóp do głów.

Nowa kolekcja obuwia ReservedNowa kolekcja butów to przede wszystkim modowe szaleństwo w połączeniu ze świetną jakością wykończenia i materiałów. Różnorodne skóry, z których wykonane są buty Re to nie tylko nienaganny wygląd, ale także gwarancja wygody. Podążając za trendami mody i nastrojem za oknem Reserved postawiło na wiosenne świeże kolory. Czerwień, zieleń, pomarańcz łagodzone gdzieniegdzie bielą to kolorystyczne królowe tej linii. Dodatkowo wiele propozycji jest lekko połyskująca, bądź mocno lakierowana. W świecie obuwia to trend numer jeden tego sezonu.

Panie znajdą w Re zarówno typowe propozycje casualowe, buty na eleganckie spotkania, szpilki na wieczorne imprezy, czy płaskie buty do codziennego bieganie po ulicach miasta. Każda klientka bez względu na wiek znajdzie model idealny dla siebie, a różnorodne kolory pozwolą dobrać go do nowej kreacji. Również panowie mogą liczyć na zaspokojenie obuwniczych braków. Re przygotowało propozycje w różnym stylu, wzornictwie i kolorach. Zarówno trampki, miejskie mokasyny, jak i buty do garnituru to przejaw troski o klienta i próby zaspokojenia różnorodnych gustów.

Reserved nie przestaje zaskakiwać, rozwija się i z sezonu na sezon przygotowuje dla swoich klientów coraz więcej niespodzianek. Zachęcamy gorąco do rozpoczęcia obuwniczych łowów w sklepach Reserved, wyjdziesz ze sklepu nowym krokiem.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/19.03.2009 19:31
casualowe? Śmieszne zapożyczenie. Czyżby użycie słowa "codzienne" byłoby tu czymś niemodnym... ?