Manolo Blahnik w Polsce - gdzie i jakie ceny

Seks w wielkim mieście fot. ONS.pl
Gdzie i od kiedy?
Małgorzata Machnicka / 13.06.2017 12:44
Seks w wielkim mieście fot. ONS.pl

Od kilkudziesięciu lat Manuel Blahnik Rodriguez tworzy najpiękniejsze buty dla kobiet. Najpierw projektował dla Ossie Clarka, później założył swoją markę. O butach spod ręki mistrza marzą kobiety na całym świecie. Dlaczego?

Bo nikt tak, jak Manolo, nie łączy mody dawnych epok z nowoczesnością. No i kochała się w nich  sama Carrie Bradshaw, więc czy może być lepsza rekomendacja?

Manolo od zawsze tworzył buty, które nie tylko prezentowały się niezwykle efektownie - zazwyczaj swoją estetyką nawiązywały do mody dworskiej i pantofli Marii Antoniny, ale również były niesamowicie wygodne. Dla wszystkich miłośniczek hiszpańskiego szewca mamy dobrą wiadomość, od 21 czerwca jego kolekcje będą dostępne będą w butiku Moliera2 w Warszawie i na stronie internetowej. Na początku do sprzedaży trafią buty i torebki z kolekcji jesień/zima 2017/2018. Nie możemy się doczekać!

4 stylizacje, dzięki którym twoje nogi będą wyglądały na dłuższe
 

 

Flare up. Thank you @bergdorfs #Hangisimu #ManoloBlahnik

Post udostępniony przez Manolo Blahnik (@manoloblahnikhq)

Za parę szpilek od Blahnika trzeba zapłacić około 1000 euro, czyli 4000 złotych. Espadryle i baleriny to wydatek rzędu 2500 złotych.

5 najmodniejszych modeli sukni wieczorowych

Powtarzając za Carrie (do złodzieja, który chciał ją okraść): "Możesz zabrać moją torebkę Fendi, mój pierścionek, zegarek, ale proszę nie zabieraj mi moich szpilek od Manolo Blahnika" może rzeczywiście coś w tym jest i jedną parę po prostu trzeba mieć?

 

All that glitters. Thank you @threadsstyling

Post udostępniony przez Manolo Blahnik (@manoloblahnikhq)

Redakcja poleca

REKLAMA