CLIMATEC – dobry klimat dla męskich stóp

Jesienna pogoda wymaga specjalnego obuwia. Odkładamy do szafy odkryte sandały i lekkie klapki – wspomnienie lata. Jesień to czas na buty zabudowane. Bata, z myślą o mężczyznach przygotowała dla swoich klientów modele z technologią Climatec.
/ 10.10.2007 06:46
Jesienna pogoda wymaga specjalnego obuwia. Odkładamy do szafy odkryte sandały i lekkie klapki – wspomnienie lata. Jesień to czas na buty zabudowane. Bata, z myślą o mężczyznach przygotowała dla swoich klientów modele z technologią Climatec.

Climatec to unikalna technologia, która zapewnia nie tylko wygodę chodzenia i komfort wewnątrz buta, ale także elegancki wygląd. Seria obuwia Climatec ucieszy szczególnie panów, którzy ze względu na wymóg codziennej pracy muszą zachować elegancki look. Dla nich doskonały wygląd jest tak samo ważny jak aspekty zdrowotne i higieniczne. Technologia Climatec opiera się na zastosowaniu polipropylenowego materiału o specyficznych właściwościach. Obuwie, w którym zastosowano tę technologię, przetestowano w ekstremalnych warunkach, a każda próba kończyła się wielkim sukcesem.

Podstawową zaletą obuwia z zastosowaną technologią Climatec jest odprowadzanie wilgoci i utrzymanie suchości w bucie. Jest to możliwe dzięki specjalnie skonstruowanej wkładce. Pianka wewnątrz wkładki ma cechy absorpcyjne, a zastosowane cząsteczki aktywnego węgla mają właściwości antygrzybiczne i antyseptyczne. Technologia Climatec zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, przepuszcza też powietrze, dzięki czemu stopy wewnątrz buta nie pocą się. Wkładka jest wyprofilowana i nie ulega odkształceniom nawet po dłuższym użytkowaniu. Climatec gwarantuje uczucie czystości i świeżości.

Kolekcja Singular - indywidualista w stylu British

Kolekcja Singular została stworzona z myślą o młodych biznesmenach. Zastosowana w niej technologia Climatec zadowoli wymagającego klienta, a elegancki wygląd przyciągnie wzrok i nada wytworności. W kolekcji dominują ciemne kolory, szczególnie czarny, ale można też znaleźć intrygującą barwę przecieranego brązu. Struktura skóry jest różna: gładka, lekko marszczona, gnieciona oraz ziarnista. Przeważają buty do kostek, ale występuje też kilka modeli za kostkę – modnych w tym sezonie.

Charakterystycznymi zdobnymi drobiazgami są klamry, szpiczaste lub podniesione noski i sznurówki. Elementem wyróżniającym tę kolekcję jest stylizacja na typowe angielskie wzornictwo. Widać to zarówno w modelach klasycznych jak i w sylwetkach lekko sportowych. Są to widoczne szycia, perforacje i dziurki, będące niezaprzeczalnie ozdobą buta.

Kolekcja Singular marki Bata jest odpowiednia dla mężczyzny, który poszukuje własnego stylu, ceniąc przy tym dobry smak i solidne wykonanie.

Zobacz galerię zdjęć Kolekcji Singular
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)