POLECAMY

Wybrałyśmy 11 najdziwniejszych par butów z Zary. Chciałybyście je nosić?

Wybrałyście coś dla siebie?
Karolina Kalinowska / 7 miesięcy temu

Od dawna powtarzamy, że moda rządzi się własnymi prawami. Trendy i wybiegi to jedno, a moda uliczna to drugie. Często dziwaczne propozycje projektantów nie spotykają się z przychylnością klientów, a bywa i tak, że modne są rzeczy, których nigdy nie widziałyśmy na wybiegach. 

Zara - buty na sezon jesień-zima 2017/2018

Do zakupów podchodzimy bardzo racjonalnie. Staramy się kupować rzeczy uniwersalne, które będą pasowały do większości stylizacji. Być może dlatego nie jesteśmy w stanie zrozumieć fenomenu butów, które znajdziecie w naszej galerii. Z jednej strony są zgodne z najnowszymi trendami, ale z drugiej dziwaczne i mało praktyczne.

Jeszcze kilka miesięcy temu z rezerwą podchodziłyśmy do elastycznych botków. Naszym zdaniem na pierwszy (a nawet na drugi) rzut oka ten trend nie przekonuje. Wydaje się dziwny i wyjątkowo ekstrawagancki. Oczywiście w sklepach znajdziecie modele, które wyglądają klasycznie, ale pojawiło się również wiele propozycji dla prawdziwych fashionistek.

A może polujecie na muszkieterki? Jeżeli jesteście znudzone klasycznymi kozakami na szpilce, to może zdecydujecie się na materiałowe zdobione kwiatowym motywem? Prawda, że brzmi ciekawie?

Gdzie kupicie najmodniejsze dodatki sezonu? Wybrałyśmy dla was najciekawsze propozycje z Zary

 

SMOOTH TEXTURES | Woman editorial. Thank you @ediebcampbell

Post udostępniony przez ZARA Official (@zara)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 miesięcy temu
Zarę trochę pokręciło z tymi butami, wyglądają okropnie. Dlatego wolę kupować buty w Wojasie, bo są takie klasyczne i po prostu ładne. A do tego jakość o niebo lepsza niż w tych sieciówkach z ciuchami. Jakoś Zary pozostawia wiele do życzenia...
/7 miesięcy temu
.........brzydszych butów w życiu nie widziała...... szok!