Buty do jazdy samochodem

Szybkie tempo, warkot silnika, mnóstwo emocji. Czujesz to? Velocera II Whites to buty stworzone z myślą o Tobie. Szybkie, stylowe, nowoczesne. Załóż je i jedź.
/ 19.06.2007 18:57
Szybkie tempo, warkot silnika, mnóstwo emocji. Czujesz to? To buty stworzone z myślą o Tobie. Szybkie, stylowe, nowoczesne. Załóż je i jedź.

Velocera II Whites to buty, które świetnie się prezentują. Motyw popękanej skóry, liczne przeszycia i klasyczna kolorystyka jasnej skóry z delikatnym brązem to miejska forma w najlepszym wydaniu.

To idealne buty do podróżowania samochodem. Ich niezwykle dopracowana konstrukcja zapewnia kontrolę nad pedałem gazu. Wytrzymałość buta i odporność na zniszczenia podczas jazdy, podniesiono dzięki wzmocnieniu strefy za piętą. Podeszwa, zaprojektowana z myślą o jeździe samochodem, gwarantuje idealne wyczucie podłoża i przyczepność. Świetne wykonanie oraz użycie najwyższej jakości materiałów sprawia, że buty bardzo dobrze dopasowują się do stopy, nie powodując jej zmęczenia.

To także doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie miejskie, piesze wycieczki. Cienka, doskonale wyprofilowana podeszwa oraz anatomicznie dopasowana konstrukcja tych lekkich butów gwarantuje maksymalny komfort twoim stopom.

Cena: 299 zł