POLECAMY

Ten film powstawał 7 lat, ale efekt jest powalający. Kochamy polskie Karkonosze!

Karkonoski Park Narodowy opublikował film Marka Martiniego, który powinni zobaczyć wszyscy miłośnicy gór. Trudno się nie zakochać!

Czy to fragment zagranicznego programu przyrodniczego? Piękne krajobrazy, uchwycona chwilowość dnia i nocy, zjawiskowość fauny i flory... w Karkonoszach. Karkonoski Park Narodowy to jeden z nielicznych rejonów w Polsce, który może pochwalić się takimi pejzażami natury. Dlatego też chce go promować: w sieci pojawił się filmik, który zapiera dech w piersiach.

Wstrząsające wideo o smogu w Polsce. Sama prawda

Film trwa zaledwie 4 minuty. Jest balsamem dla umęczonych oczu... Kiedy siedzicie przez monitorem komputera w pracy, w domu,kiedy za oknem dominują odcienie szarości - obejrzyjcie to wideo, które pokazuje piękno polskich gór. Film "Pieśń Wiatru i Mrozu", który wyprodukował Marek Martini, to fantastyczne ujęcia Karkonoszy o każdej porze roku. Autor przez 7 lat robił zdjęcia, by w efekcie wybrać te najbardziej zachwycające. Opłaciło się.

Piękny film o Karkonoszach

Materiał to kompilacja wschodów i zachodów słońca, rozgwieżdżonego nieba, spowitych mgłą gór, pokrytych niekiedy puchatą warstwą śniegu. Autor nie zapomniał o faunie: bliskie ujęcia barwnych ptaków i górskich kwiatów, które najczęściej znamy tylko z fotografii, znalazły się w promocyjnym wideo. Bez efektów specjalnych, bez dodatków, sama natura. I zniewalający efekt. A tak wygląda teraz jesień w Karkonoszach.

Nowy film Mela Gibsona zapowiada się rewelacyjnie

KOMENTARZE (1)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Piękne polskie Karkonosze! ❤️