Film o Polsce zrealizowany dronem

Widoki zapierają dech w piersiach.
Małgorzata Machnicka / 05.01.2017 09:54

Takie projekty powinny być realizowane jak najczęściej. Jeśli nadal narzekasz i marzysz tylko o tym, żeby zamieszkać gdziekolwiek indziej niż w Polsce, obejrzyj ten 6-minutowy film. Gwarantujemy, że szybko zmienisz zdanie.

Piękno Karkonoszy zamknięte w 4-minutowym filmie!

Nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata, żeby na widok krajobrazów zaniemówić z wrażenia. Film Stanisława i Asi Szewczyk kręcony był przez ponad 4 miesiące. W tym czasie para przejechała ponad 5 tysięcy kilometrów.

Cała przygoda zaczęła się na początku wakacji, kiedy to po maturze mieliśmy dużo czasu. Z racji, że od wielu lat interesowaliśmy się lataniem dronem postanowiliśmy zainwestować w porządny sprzęt. Gdy to już się udało, nastał czas na zdobywanie pozwoleń. Zazwyczaj trwało to ok. miesiąca i bardzo często na tym się nie kończyło. Wiele kontroli policji w dużych miastach nas nie zniechęciło i nagrywaliśmy dalej.

Na filmie zobaczycie m.in. Baranów Sandomierski, Częstochowę, Gdańsk, Gdynię, Gniezno, Karpacz, Katowice, Kazimierz Dolny, Kraków, Lublin, Łódź, Malbork, Morskie Oko, Olsztyn, Poznań, Toruń, Warszawę, Wrocław, Zakopane. My jesteśmy pod wrażeniem!

Tagi: film
KOMENTARZE (1)