Co mówi o tobie twój numer domu lub mieszkania? Może wiele zdradzić

Tabliczka z numerem domu fot. Adobe Stock
Możesz czuć tam bezpieczeństwo i stabilizację, a może energię do zabawy i życiowych zmian? Numerologia zna odpowiedź.
/ 25.03.2021 08:08
Tabliczka z numerem domu fot. Adobe Stock

Można w to wierzyć lub nie, ale liczby, jakie otaczają nas w życiu mają na nie nieprzypadkowy wpływ. Mówi o tym numerologia, czyli badanie tzw. „wibracji liczb” i ich oddziaływania na nasze zachowania i energię. Dziedzina ta analizuje naszą datę urodzenia, liczbę relacji, a nawet numer domu lub mieszkania, w którym przebywamy. Okazuje się bowiem, że liczba numerologiczna naszego domu mówi bardzo dużo o wibracjach tej przestrzeni.

Żeby poznać swoją, weź swój numer domu lub mieszkania. Jeśli jest jednocyfrowy - masz gotową liczbę numerologiczną swojego domu. Jeśli wielocyfrowy - dodawaj do siebie poszczególne cyfry aż uzyskasz wynik jednocyfrowy. Na przykład, jeśli mieszkasz w domu lub mieszkaniu o numerze 275, uzyskujesz działanie: 2+7+5=14, czyli 1+4=5. Liczbą numerologiczną twojego domu jest 5. 

Numer 1 

Wibracja numeru 1 sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć i życiowym zmianom. Dom o tym numerze jest dobrym miejscem dla młodych małżeństw lub osób zaczynających nowy rozdział swojej historii. 

Numer 2 

Domostwo pod numerologiczną 2 jest pełne ciepła i spokoju. Sprzyja domatorom, którzy najbezpieczniej czują się w swoich czterech kątach. To świetne miejsce do przepracowywania i wyrażania swoich emocji. 

Numer 3 

Numerologiczna 3 to miejsce pełne energii i radości. Mieszkańcy domu lub lokalu o liczbie 3 mogą liczyć na świetną zabawę i bujne życie towarzyskie. Jeśli jednak marzą o chwili spokoju, może być nieco trudno. 

Numer 4

Wibracje 4 sprzyjają produktywności, co sprawia, że lokale o tej liczbie numerologicznej świetnie sprawdzą się jako siedziby firm i biura. Panuje tam spokój i poczucie bezpieczeństwa. 

Numer 5 

5 to mieszkanie pełne beztroski i zabawy. Energia sprzyja podejmowaniu niezbyt przemyślanych decyzji. Uważaj na wydatki, bo wibracje 5 mogą skłaniać do rozrzutności. W tym domu nie sposób się nudzić. 

Numer 6

Idealne miejsce do stabilizacji i budowania trwałych fundamentów życiowych. 6 wypełniona jest spokojem i równowagą emocjonalną. Świetne dla par planujących wspólne życie. 

Numer 7 

Bardzo ezoteryczne i uduchowione miejsce. Wibracje liczby 7 sprzyjają rozwojowi duchowemu, medytacji i poznawaniu swojego własnego wnętrze. Musisz jednak uważać, żeby nie skupić się na nim za bardzo i nie oderwać się od rzeczywistości. 

Numer 8 

Wibracje 8 są zwrócone w kierunku siły, sukcesu i bogactwa. Sprzyjają skupieniu się i doskonałej organizacji swojego życia. Mieszkając pod numerologiczną 8 możesz liczyć na wsparcie materialnej strony swojego życia. 

Numer 9 

W domu o energii numeru 9 nie ma mowy o sztywnych zasadach. Mieszkańcy tego lokum żyją po swojemu i bardzo mocno ufają swojej intuicji. Nawet jeśli popełniają błędy, szybko wyciągają wnioski. 

Zobacz więcej treści o aranżacji wnętrz:
Wyjątkowe domy w Polsce. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście - dom katamaran
Modne kolory ścian 2021 - 7 najmodniejszych odcieni dla każdego wnętrza
Te piękne łazienki to wnętrzarskie hity Instagrama. Zobacz 6 inspiracji

Redakcja poleca

REKLAMA