Od 1928 roku do teraz. To video pokazuje fragmenty filmów, które zdobyły Oscara za najlepsze efekty specjalne w ciągu ostatnich 88 lat!

Usiądźcie wygodnie, ten filmik naprawdę wciąga!

Zaczyna się od filmu "Skrzydła" z 1927/1928 roku, a kończy na "Gwiezdnych wojnach" z 2016. Pokazuje dzieła dobrze wszystkim znane i takie, które zdążyły już nieco odejść w zapomnienie. Wszystkie łączy jednak jedno: niesamowite, jak na dane czasy, efekty specjalne!

Oscarowe efekty

Gala rozdania Oscarów odbędzie się już za kilka dni, 26 lutego. To świetny moment na to, aby przypomnieć sobie najciekawsze filmy, które już, za sprawą zwycięstwa w kategorii "Najlepsze efekty specjalne", zapewniły sobie ważne miejsce w historii kina. Video podsumowujące dokonania z ostatnich 88 lat przygotowali twórcy kanału Burger Fiction na YouTube.

Przegląd fragmentów filmów, które wygrały właśnie w tej kategorii, pokazuje, jak bardzo zmieniły się możliwości światowej kinematografii. W ciągu niecałych 12 minut możemy zobaczyć najlepsze fragmenty takich tytułów jak "Jurassic Park", "Władca pierścieni", "King Kong", "Avatar", "Star Wars" i wiele, wiele innych. Miłego oglądania!

Cały świat w 2,5 minuty. Ten filmik bije rekordy popularności!

KOMENTARZE (1)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
extra!!!!