POLECAMY

Powstał ranking krajów, w którym ludzie są najbardziej zadowoleni z seksu. Na którym miejscu jest Polska?

Jak tam wasze statystyki?
/ 7 miesięcy temu
Powstał ranking krajów, w którym ludzie są najbardziej zadowoleni z seksu. Na którym miejscu jest Polska? fot. Fotolia

Seks jest super! Nie tylko pozytywnie oddziałuje na naszą psychikę, ale ma także zbawienny wpływ na nasze ciało. Poprawia odporność, pracę serca, obniża ciśnienie krwi a także łagodzi stres. To chyba wystarczające powody, żeby uprawiać go jak najwięcej.

Spośród niemal 200 państw na świecie tylko 15 trafiło do rankingu państw, w których mieszkańcy są najbardziej zadowoleni ze swojego życia seksualnego. Które miejsce zajmują Polacy?

Rozstępy mogą być piękne! Nie wierzycie?


Polska w tym rankingu zajęła 10. miejsce. Co o tym zadecydowało? Przede wszystkim liczba deklarowanych w ciągu roku stosunków - aż 143, czyli średnio co dwa i pół dnia. Robi wrażenie? Okazuje się też, że 20% z nas ocenia swoje życie seksualne jako "wspaniałe", a aż 84% Polek uważa, że stosunek seksualny jest najważniejszy, jeśli chodzi o intymne relacje z partnerem.


Jak wygląda pierwsze 5 miejsc w rankingu?

1. Na pierwszym miejscu znaleźli się Szwajcarzy. 21% z nich określa swoje życie seksualne jako doskonałe, a 23% mieszkańców Szwajcarii przyznaje się do uprawiania seksu w miejscach publicznych.
2. Hiszpanie zajmują drugie miejsce. Liczby mówią same za siebie - ponad 90% Hiszpanów jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. 
3. 82% Brazylijczyków uprawia seks co najmniej raz w tygodniu, a część z nich twierdzi, że robi to 145 razy w roku. Ponad połowa mieszkańców Brazylii ocenia swoje życie seksualne bardzo wysoko.
4. 82% Rosjan uprawia seks przynajmniej raz w tygodniu. Co więcej, ponad połowa z nich określa swoje życie seksualne jako doskonałe.
5. Na piątym miejscu uplasowały się Chiny. 78% mieszkańców uprawia seks co najmniej raz w tygodniu.

Możesz trafić do sądu za to, co masz na Facebooku!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)