Kraj w którym ludzie są zadowoleni z seksu

Para na łóżku fot. Fotolia
Jak tam wasze statystyki?
/ 13.11.2017 15:03
Para na łóżku fot. Fotolia

Seks jest super! Nie tylko pozytywnie oddziałuje na naszą psychikę, ale ma także zbawienny wpływ na nasze ciało. Poprawia odporność, pracę serca, obniża ciśnienie krwi a także łagodzi stres. To chyba wystarczające powody, żeby uprawiać go jak najwięcej.

Spośród niemal 200 państw na świecie tylko 15 trafiło do rankingu państw, w których mieszkańcy są najbardziej zadowoleni ze swojego życia seksualnego. Które miejsce zajmują Polacy?

Rozstępy mogą być piękne! Nie wierzycie?


Polska w tym rankingu zajęła 10. miejsce. Co o tym zadecydowało? Przede wszystkim liczba deklarowanych w ciągu roku stosunków - aż 143, czyli średnio co dwa i pół dnia. Robi wrażenie? Okazuje się też, że 20% z nas ocenia swoje życie seksualne jako "wspaniałe", a aż 84% Polek uważa, że stosunek seksualny jest najważniejszy, jeśli chodzi o intymne relacje z partnerem.


Jak wygląda pierwsze 5 miejsc w rankingu?

1. Na pierwszym miejscu znaleźli się Szwajcarzy. 21% z nich określa swoje życie seksualne jako doskonałe, a 23% mieszkańców Szwajcarii przyznaje się do uprawiania seksu w miejscach publicznych.
2. Hiszpanie zajmują drugie miejsce. Liczby mówią same za siebie - ponad 90% Hiszpanów jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. 
3. 82% Brazylijczyków uprawia seks co najmniej raz w tygodniu, a część z nich twierdzi, że robi to 145 razy w roku. Ponad połowa mieszkańców Brazylii ocenia swoje życie seksualne bardzo wysoko.
4. 82% Rosjan uprawia seks przynajmniej raz w tygodniu. Co więcej, ponad połowa z nich określa swoje życie seksualne jako doskonałe.
5. Na piątym miejscu uplasowały się Chiny. 78% mieszkańców uprawia seks co najmniej raz w tygodniu.

Możesz trafić do sądu za to, co masz na Facebooku!

Redakcja poleca

REKLAMA