Trzy modne dziewczyny fot. FREE

Kolor roku 2017 - sprawdź najmodniejszy kolor roku

Najmodniejszy odcień z 10 zupełnie nowych kolorów na przyszły rok.
Małgorzata Machnicka / 24.10.2016 13:29
Trzy modne dziewczyny fot. FREE

Nareszcie! Po nudnym duecie roku 2016 (róż i błękit) nadszedł czas na kolor, który jest wyjątkowy i którego do tej pory w trendach było jak na lekarstwo. Mowa o specyficznym odcieniu Kale (z ang. jarmuż), który zawładnie ulicami już w przyszłym roku. Obok niego pojawi się jeszcze 9 innych kolorów, które zostały wytypowane przez Pantone jako te najmodniejsze.

Sprawdź najgorętsze trendy na rok 2017

"Kale" to trudny kolor dla Polek. O tyle, ile na ubraniach jeszcze się broni (zawsze możesz zdecydować się na dodatki w tym kolorze) to, aby współgrał z naszą karnację, trzeba się trochę postarać. "Jarmużową" zieleń dopuszczamy oczywiście tylko i wyłącznie w makijażu oczu. Jak więc modnie wybrnąć z sytuacji?

Taka zieleń wymaga pięknej, zadbanej cery. Nie ma mowy o sińcach, drobnych niedoskonałościach. Do zielonego cienia czy żelowego eyelinera dodajcie trochę blasku, najlepiej w postaci złotych lub holograficznych drobinek. Chłodne odcienie zieleni dobrze współgrają z lekką opalenizną. Wiemy, że trudno o nią na początku roku, dlatego sięgnijcie po róże w brzoskwiniowym kolorze i koralowe błyszczyki. Jeśli nadal uważasz, że zgaszona zieleń nie jest dla Ciebie, zawsze możesz kupić lakier do paznokci w takim odcieniu.

 

@katebax matches CMYK Color Guide to her monstera leaf. 15% off our bestsellers 🏃🏽‍♀️link in bio.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika PANTONE (@pantone)

Tagi: Pantone