Flaming w Biedronce - gdzie go kupić

Flaming fot. Fotolia
Wybieracie się na zakupy?
Małgorzata Machnicka / 28.06.2017 11:30
Flaming fot. Fotolia

Gdybyście miały powiedzieć, co jest największym hitem Instagrama ostatnich miesięcy, jesteśmy pewne, że wasza odpowiedź brzmiałaby: "Flaming".

Szał na "flamingowy" wzór trwa już dobre dwa lata, ale to właśnie w tym sezonie osiąga szczyty popularności. Największym hitem są tak zwane "pływające wyspy", czyli wielkie, dmuchane materace w kształcie flaminga. Okazuje się, że gadżet, który drugi rok z rzędu jest obiektem pożądania wszystkich Instagramerek, właśnie trafił do Biedronki.

Znamy sekret urody Kate Middleton!


Znajdziecie go w wakacyjnej ofercie dyskontu, która co prawda dostępna jest do 5 lipca, ale warto się pośpieszyć. Wszyscy wiemy z jaką prędkością wyprzedają się limitowane kolekcje w Biedronce (wystarczy wspomnieć ofertę na modne cotton balls czy płyty winylowe).

Dmuchany flaming kosztuje 79 złotych - to bardzo atrakcyjna cena, bo podobna zabawka w innych miejscach może kosztować nawet ponad 200 zł.

Popularnym gadżetem pochwaliły się chyba już wszystkie blogerki i celebryci. Teraz i wy możecie poczuć klimat rajskich wakacji! Dodamy tylko, że w ofercie Biedronki dostępna jest również pływająca wyspa w kształcie kaczki i łabędzia! Który wybierzecie?

Tak wygląda najpiękniejsza para na świecie!

 

Sprzedam flaminga cena na priv #flamingo #flaming #forsale #sale #vacation @agilcia może ktoś by chciał 😉

Post udostępniony przez 🎀💎 Kaya Marika💎🎀 (@kaayeenne)

Redakcja poleca

REKLAMA