Są tak atrakcyjni, że ludzie zaczepiają ich na ulicy. Zobaczcie parę, która została okrzyknięta najpiękniejszą na świecie!

„Ćwiczymy siedem dni w tygodniu, opalamy się w solarium, wybielamy zęby i regulujemy sobie brwi” – wylicza Melissa.

Ona – długonoga, zgrabna brunetka o olśniewającym uśmiechu. On – przystojny, umięśniony brunet z ciałem ozdobionym tatuażami. Lubią zwracać na siebie uwagę, dbać o swój wygląd i pozować do zdjęć.

„Jesteśmy zwyczajną parą, która lubi się pokazywać”

21-letnia Melissa Tansley i 29-letni James Ferguson z Wielkiej Brytanii zostali kilka miesięcy temu nazwani najpiękniejszą parą Wielkiej Brytanii, a niektóre tabloidy nazywają ich wręcz najpiękniejszą parą na świecie. Pochodzą z Essex i jak sami przyznają ludzie zaczepiają ich nawet na ulicy i chwalą perfekcyjny wygląd.

Melissa jest modelką, James zaś zawodnikiem sportów sylwetkowych. Oboje uwielbiają sport i nie wyobrażają sobie dnia bez ćwiczeń – co widać na zdjęciach. Startują zresztą w zawodach fitness i odnoszą w nich sukcesy.

Ćwiczymy siedem dni w tygodniu, opalamy się w solarium, wybielamy zęby i regulujemy sobie brwi. Myślę, że James dba o siebie jeszcze bardziej, niż ja. Obcy ludzie komplementują nasz wygląd cały czas
– komentuje Melissa.

Melissa i James są parą od dwóch lat, za rok planują się pobrać. Może wówczas zostaną okrzyknięci najpiękniejszym małżeństwem świata?

Zobaczcie ich zdjęcia w naszej galerii. Czy faktycznie zasługują na takie zachwyty?

Staż w firmie za pozowanie w bikini na Facebooku? Państwowa spółka zorganizowała konkurs na „lajki”…

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/rok temu
Ona rzeczywiście naturalnie ładna. Ale on ani przystojny ani ładny. A to tego sztuczny
/rok temu
Bez przesady 😂😂😂
/rok temu
Tak opalają sie w solarium a potem będzie płacz ... Wiem cos o tym tez chciałam byc sexy cały rok i co ? raczysko , a oni ? Czy ja wiem ? Na moim osiedlu więcej fajnych lasek i to nawet dojrzałych babek
POKAŻ KOMENTARZE (5)