Wnętrzarski hit z Biedronki za 12 złotych - co to takiego

Cena rynkowa tego gadżetu jest o wiele wyższa od tej, którą proponuje sieć!
Edyta Liebert / 05.07.2017 11:09

Jeśli chodzi o akcje promocyjne, Biedronka bije konkurencję na głowę. Od kilku dni można u nich upolować na wyprzedaży prawdziwe perełki. I jak nigdy, warto zerknąć w kierunku  gadżetów do domu!

W kilkustronicowej ofercie Biedronki znalazł się dodatek, który kilka miesięcy temu był nieodłącznym elementem wnętrzarskich stylizacji: gwiazda podświetlana lampkami LED. Do niedawna dostępna głównie na zagranicznych stronach internetowych i w droższych sklepach sieciowych (w Tchibo znajdziecie drewnianą za 129 zł lub w Zarze Home, mniejszą za około 89 zł).

Do oferty załączyło ją również Pepco, które zaprezentowało plastikową gwiazdę w dwóch wersjach kolorystycznych - białym i szarym - za 39,90 zł. Sama nabyłam taką parę, niestety musiałam jedną z nich zareklamować.

mat. prasowe

Dlaczego warto kupić gwiazdę LED?

Tym razem Biedronka wygrzebała ją z czeluści magazynów i zaoferowała na wyprzedaży - prawdopodobnie po raz pierwszy gwiazdę z lampami LED można było nabyć w regularnej cenie w okolicach świąt Boża Narodzenia, bo przecież gwiazda jednoznacznie kojarzy nam się z grudniowym czasem. Naszym zdaniem to wciąż atrakcyjny dodatek, chociażby do pokoju dziecięcego - wówczas służyć może przez cały rok!

Gwiazda LED to niebanalny dodatek, który sprawi że niewielkim kosztem odmienisz wnętrze każdego pomieszczenia. Świetnie pasuje zarówno do pokoju dziecięcego, jak i sypialni, a nawet kuchni czy salonu. W sezonie zimowym może stanowić ciekawą ozdobę świąteczną, a w sezonie letnim wieczorami oświetli twój balkon
- Weronika Kwaśniak, redaktor działu Dom.

Jak urządzić dziecięcy pokoik tanio i stylowo

Kto nie przepada za gwiazdkowym motywem przypominamy, że również duńska sieć Jysk ma swojej ofercie podobne dekoracje - znajdziecie tam podświetlone strzałki, napis "HOME" czy symbol "&", które są bardziej uniwersalne i również niedrogie. O fenomenie Jyska, który poprawił swój wizerunek, pisałyśmy kilka miesięcy temu.

To nie IKEA, tylko Jysk - dodatki do domu warte uwagi i wydania pieniędzy

W galerii znajdziecie propozycje aranżacji wnętrz z tym dodatkiem w różnych wersjach. Zainspirujcie się!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA