POLECAMY

Przed nami pierwsza niedziela z zakazem handlu i… duże zmiany w Biedronkach

Co się zmieni i czy klienci będą zadowoleni z tych modyfikacji?
Marta Słupska / 7 miesięcy temu
Przed nami pierwsza niedziela z zakazem handlu i… duże zmiany w Biedronkach fot. materiały prasowe Biedronka

Przed nami pierwsza niedziela z zakazem handlu – 11 marca. Właściciele wielu sklepów, w tym ogromnych dyskontów, od miesięcy główkują nad tym, jak obejść prawo lub wprowadzić udogodnienia, które sprawią, że klienci chętniej będą robić zakupy właśnie u nich. Swój plan ma także Biedronka.

W piątki i soboty więcej czasu na zakupy?

Biedronka wprowadza zmiany, by jej klienci byli zadowoleni. Chce usprawnić obsługę i wydłużyć godziny otwarcia sklepów.

Respektując przepisy prawa, na pierwszym miejscu jak zawsze stawiamy oczekiwania naszych klientów. Dlatego podjęliśmy konkretne działania, aby zapewnić pełną dostępność produktów i sprawną obsługę przy kasach, a dzięki temu zadbać o satysfakcję klientów podczas zakupów. Oczywiście, wszyscy będziemy się uczyli tej nowej sytuacji, dlatego w najbliższych tygodniach bardzo dokładnie będziemy analizować zachowania naszych klientów i – jeśli zajdzie taka potrzeba – wprowadzać kolejne zmiany 
– powiedział Arkadiusz Mierzwa, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w Jeronimo Martins Polska.

Czego dokładnie możemy się spodziewać? Przede wszystkim w piątki i soboty Biedronki mają być czynne o godzinę dłużej – do 22.00 – a w niektórych miejscach nawet do 23.00. Wydłużenie czasu otwarcia ma, przynajmniej częściowo, zrekompensować klientom brak możliwości robienia zakupów w niedzielę.

Kolejna zmiana to otwarcie wszystkich kas w godzinach szczytu oraz w piątki i soboty, by klienci nie musieli stać w długich kolejkach. Możemy też liczyć na częstsze dostawy towarów do sklepów, dzięki czemu nie zabraknie produktów świeżych ani promocyjnych.

Ostatnia ważna zmiana to więcej promocji w tygodniu – dzięki temu, jak liczą właściciele, ruch w Biedronce rozłoży się równomiernie na poszczególne dni.

Dla zapewnienia tych wszystkich modyfikacji w piątki i soboty w Biedronkach będzie pracowało 5,000 osób więcej niż do tej pory w weekendy.

Zmiany mają wejść w życie już od tego tygodnia. Podobają się wam?

Polecamy:
Te leki zabijają milion osób rocznie. Ty też, chociaż o tym nie wiesz, jesteś na nie narażona
Karmi piersią i sprzedaje własne mleko. Zarobiła już na nim ponad 20 tysięcy złotych!

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (16)
/6 miesięcy temu
Po prostu brak słów... Pracuje w dużej firmie a mieszkam poza miastem więc niedziela to był jedyny dzień kiedy mogłam spokojnie wziąść dzieci i pojechać kupić im ubrania czy buty. Pracuje od godziny 6.00 do 16.00 i niestety ale w tygodniu czy też w soboty nie jest to możliwe abym po pracy wróciła do domu po dzieci i z powrotem pojechała do miasta na zakupy.... Tak samo niedziela to był dla mnie najlepszy dzień na robienie zakupów spożywczych po nieważne po 10h pracy to ostatnią rzeczą na jaką miałam ochotę to jeszcze robić zakupy i stać w kolejkach gdzie nawet końca nie widać. Biorąc pod uwagę to że pracuje także w soboty a jak trzeba to i w niedziele to jakoś korona z głowy mi nie spadła, a idąc do takiej biedronki po jakieś zakupy do domu to normalnie szlak mnie trafia jak widzę jak kasjerka zamiast pracować rozmawia sobie z drugą która siedzi obok. Też wolałabym posiedzieć poprzekladac towar, plotkowac cały czas i tylko jeszcze być mega chamska dla innych gdy się o coś spytają...
/6 miesięcy temu
Po prostu koniec świata z tymi sklepami dawniej nie bylo tyle towaru i sklepów A i tak ludzie żyli i przeżyli a teraz 1 dzień bez otwartego sezamu i problemy a ile żywności ludzie wywalaja do śmieci masakra :/ A ile czasu spędzają na spacerze po sklepie zanim cokolwiek wybiorą urządzają sobie spacerki a nie zakupy
/7 miesięcy temu
Czy to koniec świata? Ludzie ogarnijcie się przecież to tylko jeden dzień bez możliwości zrobienia zakupów,w Polsce ludzie nie potrafią żyć bez hipermarketów , zbliża się pierwsza niedziela z zakazem handlu może to czas na to żeby nauczyć się spędzania tego czasu z bliskimi ,popieram w pełni tą ustawę bo zyskają na tym ludzie którzy nie mają takiej możliwości i wasze dzieci tem.
POKAŻ KOMENTARZE (13)