84-latek codziennie robi makijaż żonie. Powód? Wzruszający!

„Chcę, żeby nadal mogła czuć się kobieco i pięknie” – mówi Des, który codziennie maluje swoją żonę. To się nazywa miłość!
Małgorzata Germak / 8 miesięcy temu
starsza para screen Youtube

Co za historia! Mona i Des są małżeństwem od 56 lat. Kiedy ona zaczęła tracić wzrok, 84-latek postanowił nauczyć się robić makijaż, żeby Mona nadal mogła czuć się kobieco. I niech ktoś powie, że prawdziwa miłość nie istnieje.

To wideo skradło serca internautów! Policjant pomaga staruszkowi przejść przez ruchliwą jezdnię, niosąc go na plecach

Mona ma nie tylko problem ze wzrokiem, ale też z trzęsącymi się rękami – nie jest w stanie precyzyjnie użyć tuszu do rzęs czy pewnie posługiwać się pędzlem. Dlatego gdy szykowała się na przyjęcie, udała się do profesjonalnej makijażystki. Mąż postanowił jej towarzyszyć. Na miejscu Des włączył się aktywnie w robienie makijażu żonie. „On ma talent” – uznała makijażystka. Des opanował sztukę make-upu i do dziś codziennie maluje Monę. Robi to, by żona nadal mogła czuć się pięknie.

„Makijaż to takie małe dzieło sztuki. Malowanie Mony sprawia przyjemność” – powiedział Des w wywiadzie dla BBC. Mona z kolei przyznała, że to dla niej bardzo relaksujące, być malowaną.


„Mona nadal jest piękna” – powiedział 84-latek, pokazując ich ślubne zdjęcie.

Wzruszający film opowiadający historię Mony i Desa obiegł internet. Obejrzał go też makijażysta amerykańskiej gwiazdy - Kim Kardashian - i zaprosił starszą parę na profesjonalne warsztaty wizażu.

Źródło: BBC

Czytaj też:9-latka przekazała pieniądze ze swojej komunii świętej na rzecz chorych dzieci z hospicjum. Dołączyła wzruszający liścikKto ma siostrę, jest szczęściarzem! Są dowody naukowe – posiadanie siostry sprawia, że stajesz się lepszym człowiekiem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)