To wideo skradło serca internautów! Policjant pomaga staruszkowi przejść przez ruchliwą jezdnię, niosąc go na plecach

Chiński policjant zachował się naprawdę cudownie. Żeby wszyscy funkcjonariusze potrafili zdobyć się na taki gest!
/ 9 miesięcy temu
chiński staruszek screen Youtube

Policjant poruszył serca lokalnych mieszkańców (i internautów) po tym, jak został sfilmowany, gdy niesie na plecach staruszka przez duże, ruchliwe skrzyżowanie w środkowo-zachodnich Chinach. Ta scena została uwieczniona dzięki ulicznym kamerom monitoringu.

4-latka wezwała pomoc do umierającego człowieka. Lekarz pogotowia wspiął się po balkonie, żeby go uratować

Jest poranek, godziny szczytu. Sytuacja ma miejsce w prowincji Syczuan. Na filmie widać starszego mężczyznę, który próbuje podpierając się na dwóch laskach przejść przez sześciopasmową ulicę przed rzędami samochodów czekających na światłach. Ma jednak problem z poruszaniem się, mijają go inni przechodnie. W końcu światło dla pieszych zmienia się na czerwone, a staruszek zostaje na środku przejścia.

Na szczęście nie wszystkie samochody ruszają, widząc mężczyznę na jezdni. Staruszek zwalania jeszcze bardziej. Wtedy pojawia się Qin Weijie – dyżurny policjant. Podchodzi do staruszka i oferuje mu pomoc. Efekt? Chwilę później policjant bierze starszego mężczyznę na plecy i przenosi go przez skrzyżowanie.
„Był duży ruch. Obawiałem się, że on może się źle poczuć, gdy będę go niósł zbyt szybko, więc zrobiliśmy małą przerwę na środku pasów” – powiedział oficer Qin. W ten sposób staruszek bezpiecznie dotarł na drugą stronę ulicy.

Chińscy internauci komentowali tę scenę, pisząc, że czują się dumni ze swoich policjantów.

Czytaj też:Pitbull rozszarpał 9-miesięczne dziecko. Dziewczynka nie przeżyła. Czy można było uniknąć tej tragedii?Ich syn nazywa się… Benito Mussolini. Z tego powodu rodzice zostali wezwani do sądu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)