Już nie Lewandowscy. Teraz to Rysia i Rysiek są najpopularniejszą parą w Polsce

Najpopularniejsza para bocianów w Polsce znów razem fot. YouTube.com, Maria
Długo czekała, aż jej ukochany wróci z ciepłych krajów. Teraz Rysiek przyleciał do Polski, odnalazł swoją wielką miłość i tym samym najpopularniejsza para bocianów w Polsce znów jest razem. Kto wie, może popularnością przebije samych Lewandowskich.
/ 28.03.2024 13:28
Najpopularniejsza para bocianów w Polsce znów razem fot. YouTube.com, Maria

Uwielbiamy historie miłosne z happy endem. A dzięki tym dwóm cudakom możemy poznać kolejną z nich. Nadeszła wiosna, a wraz z nią bociany wracają do kraju. Możemy je obserwować w gniazdach. Jedno z nich jest stale monitorowane przez ukrytą kamerę. To gniazdo w miejscowości Pasieka koło Żychlina. Do niedawna gwiazdą filmów stamtąd była bocianica Rysia. Teraz dołączył do niej jej ukochany.

Najpopularniejsza para bocianów w Polsce znów razem

Bociany znane są ze swojego przywiązania do stada. Często parami wysiadują gniazda i bardzo chronią swoje młode. Nic więc dziwnego, że historia tej bocianiej pary porusza serca wszystkich, którzy ją poznają. Rysia i Rysiek są prawdziwą ptasią power couple.

Do niedawna sama Rysia zamieszkiwała gniazdo rejestrowane przez ukrytą kamerę. Stęskniona bocianica wyczekiwała na to, aż jej ukochany powróci z ciepłych krajów. Na szczęście w końcu się to udało i teraz zakochani znów są razem. Rysiek dołączył do swojej lubej 24 marca, tym samym udowadniając, że wiosna na dobre zawitała do naszego kraju.

Rysia i Rysiek - najpopularniejsza bociania para w Polsce

Zakochaną bocianią parę możemy obserwować w nagraniach, które publikuje na swoim facebookowym koncie Stowarzyszenie „Pomagam Bocianom” Ośrodek Rehabilitacji. Organizacja często udostępnia linki, w których na żywo możemy obserwować poczynania boćków.

Internauci są zachwyceni tą cudowną parą, która z dnia na dzień zyskuje na popularności.

- Rysiek był bardzo długo wyczekiwany przez Rysię i nas wszystkich.
- To cudowny widok, Rysiu witaj w domu.
- Szczęśliwego nowego sezonu kochane bocianki – piszą komentujący.

Tylko zobacz, jak wygląda ta cudowna bociania para. Rysia i Rysiek swoją popularnością wkrótce mogą przebić nawet naszą polską power couple – Anię i Roberta Lewandowskich. Trzymamy kciuki, żeby ten sezon był dla ptaków naprawdę udany.

Źródło: Facebook.com, Stowarzyszenie "Pomagam Bocianom" Ośrodek Rehabilitacji/YouTube.com, Maria

Czytaj także:
W tym miejscu w Polsce skończyła się zima. Bociany już wróciły do domu
Niepokojące zachowanie ptaków w Polsce. Latają jak szalone i odbijają się od szyb
Wiele kobiet pozazdrości wybrance tego kocura. Niezwykła miłość zwierzaków

Redakcja poleca

REKLAMA