Fabio i Frugo mają zaledwie 3 miesiące, ale los ich nie oszczędzał. Mogą liczyć tylko na siebie

Dwa szczeniaki do adopcji. Fabio i Frugo mogą liczyć tylko na siebie fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno
Fabio i Frugo to dwa 3-miesięczne szczeniaczki. Są najlepszymi przyjaciółmi i nie potrafią żyć bez siebie, a na swoim koncie mają wiele traum. Przetrwały tylko dzięki wzajemnemu wsparciu. Teraz szukają kochającej rodziny i domu - najlepiej razem.
/ 03.04.2024 12:04
Dwa szczeniaki do adopcji. Fabio i Frugo mogą liczyć tylko na siebie fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno

Zwierzaki są w stanie zrobić dla siebie naprawdę wiele. Niedawno pisałyśmy, że szczeniak nie chciał opuścić rannego przyjaciela. Również te psiaki są sobie bardzo oddane. Mają zaledwie 3 miesiące, a już razem przeżyły naprawdę wiele. W trudnych chwilach szczeniaki były dla siebie wsparciem i mogły liczyć tylko na siebie. Teraz potrzebują naszej pomocy.

Fabio i Frugo mogą liczyć tylko na siebie

Przytulisko Głowno opublikowało na Facebooku poruszający post. Widzimy w nim nagranie, którego głównymi bohaterami są dwa urocze psiaki. To Fabio i Frugo. Szczeniaki mają zaledwie 3 miesiące, a na swoim koncie już przeżycia, których z reguły nie doświadczają nawet starsze psy.

Psiaki miały ciężki start, zostały porzucone pod salą weselną. Gdy były zabezpieczane, jeden patrzył na drugiego, są dla siebie ogromnym wsparciem – czytamy we wpisie.

Bez siebie trudno im będzie odnaleźć się w rzeczywistości. Zwłaszcza że Frugo potrzebuje dłuższej chwili, żeby zaufać człowiekowi. To Fabio jest tym śmiałym psiakiem, który przeciera mu szlaki i wspiera go na każdym kroku.

Tylko zobacz, jak wyglądają te cudaki.

Fabio:

Frugo: 

Dwa szczeniaki do adopcji

Fabio i Frugo mają 3 miesiące. Już ważą 14 kg, więc trzeba liczyć się z tym, że wyrosną na duże psy. Mają za sobą pierwsze szczenięce szczepienia i teraz czekają na kogoś, kto ich przygarnie.

Przytulisko Głowno szuka domków dla tych szczeniaczków. Mogą to być od razu stałe miejsca lub domy tymczasowe. Najlepiej, jeśli zgłosiłaby się osoba, która chciałaby przygarnąć oba psiaki, ale jeżeli nie będzie to możliwe, ważne, aby oba znalazły dom.

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, skontaktuj się z Przytuliskiem Głowno pod numerem telefonu 882 470 992. A jeśli nie możesz przygarnąć ani jednego psiaka, wciąż jesteś w stanie im pomóc. Wystarczy, że udostępnisz post na ich temat, aby dotarł do jak największego grona odbiorców. Wtedy są duże szanse, że znajdą wspólny dom.

- Udostępniam pieseczki i szukamy domku.
- Słodziaczki piękne.
- Oba cudowne – piszą komentujący.

My też udostępniamy i mocno trzymamy kciuki zarówno za Fabio, jak i za Frugo. Mamy nadzieję, że znajdą cudowny dom i najlepiej razem, żeby nigdy nie musieli się rozstać.

Źródło: Facebook.com, Przytulisko Głowno

Czytaj także:
Opiekun psiego rodzeństwa trafił do szpitala. Zwierzaki szukają domu, bo inaczej wylądują w schronisku
Był najmniejszy z rodzeństwa i nic nie zapowiadało zmiany. Nie uwierzysz, co z niego wyrosło
Nie każdy bohater nosi pelerynę. Zobacz, co Dora zrobiła dla innego psa

Redakcja poleca

REKLAMA