POLECAMY

Szafa do sypialni

ewaboberr
napisał/a: ewaboberr , 2017-06-02 14:15
Czy szafy w zabudowie - takie z przesuwanymi drzwiami i lustrem są jeszcze modne? Możecie polecić jakąś firmę, która ma do swoich szaf ładne nowoczesne fronty z lustrem? Najlepiej w Pomorskiem :)
LadyBarbra
napisał/a: LadyBarbra , 2017-06-09 14:11
ewaboberr napisal(a): Czy szafy w zabudowie - takie z przesuwanymi drzwiami i lustrem są jeszcze modne? Możecie polecić jakąś firmę, która ma do swoich szaf ładne nowoczesne fronty z lustrem? Najlepiej w Pomorskiem :)

A czemu miałaby być nie modna? To nie jest meblościanka - jest tyle różnych opcji teraz na to jak taka szafa może wyglądać. Ja sama mam dwudrzwiową z Indeco Wybrzeże - jedna część to w całości lustro, druga to lakierowane białe drzwi, wykończone matowym srebrnym. Wygląda pięknie w sypialni i bardzo dużo mieści. Była też tańsza niż zestaw mebli typu szafka + komoda + półka lub gablotka.
paaulinaa123
napisał/a: paaulinaa123 , 2017-11-24 17:34
Pewnie, że są modne, a jakie funkcjonalne :) Teraz robią naprawdę fajne te szafy. Sama ostatnio kupowałam na Mebel-Partner.pl piękną szafę z serii Lionel, z lustrem właśnie. Prosta, w białym kolorze, w moim odczuciu wygląda modnie! :D