Chcesz kupić mieszkanie lub lokal użytkowy?

napisał/a: am865 2014-12-30 10:39
Chcesz kupić mieszkanie lub lokal użytkowy? Zbadaj stan prawny zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Przed zakupem mieszkania sprawdź księgę wieczystą. Dowiedz się kto jest właścicielem, jaka jest powierzchnia mieszkania jaka jest wycena i czy nie ma żadnych zagrożeń prawnych. Niestety coraz częściej spotkać można nieuczciwych ludzi, którzy podają w ofercie nieprawdziwe informacje o nieruchomości. Dlatego każdą nieruchomość należy przed zakupem sprawdzić. Najistotniejszym dokumentem dla każdej nieruchomości (niezależnie czy jest to mieszkanie, lokal użytkowy czy grunt) jest księga wieczysta. Księgę wieczystą dla każdej nieruchomości możecie sprawdzić na http://przyjaznenieruchomosci.pl To tam znajdują się najważniejsze dane o nieruchomości.
napisał/a: ~Restar 2015-03-21 09:40
Usamodzielnienie się jest niezbędnym krokiem ku dorosłości. MDM to program, dzięki któremu młodzi ludzie mogą dostać dopłatę do kredytu mieszkaniowego. Sprawdź www.mieszkaniedlamlodych.com i dowiedz się więcej.
napisał/a: ~zest 2015-06-22 09:51
Kto wie, może gdybym tez mogła skorzystać z programu MDM miałabym teraz własne mieszkanie... Niestety, jestem już za stara! Sprawdź www.mieszkaniedlamlodych.com i zobacz czy spełniasz wszystkie warunki wymaganie podczas akceptacji wniosku o dofinansowanie.
napisał/a: ~amni 2016-02-08 15:17
Kupowanie mieszkania to dość trudna decyzja ze względu na ilość możliwości ale i ceny a także standard. Można to wypośrodkować kupując mieszkanie na przedmieściach w budynku Arkadia Łomianki, gdzie zarówno lokalizacja jak i standard są doskonałe a ceny stosunkowo niskie.
napisał/a: ~gość 2016-06-09 21:05
ja mysle ze warto przez biuro nieruchomosci szukać, zawsze to szybciej i profesjonalista sie tym zajmuje, ja korzystalam na przyklad z biura NowodworskiEstates i bylam bardzo zadowolona z tej wspolpracy
napisał/a: andrelka 2017-08-28 12:11
Zdecydoawliśmy sie kupic mieszkanie nowe z kilku względów:
latwiej takie wyremontować (nie trzeba zrywać płytek czy boazerii po poprzednim właścicielu)
mieszkania takie budowane są w nowszych lepszych technologiach
osiedle jakie wybraliśmy jest ogrodzone :)

Przed zakupem takiego mieszkania polecam jednak kochane poczytać sobie ustawę deweloperska:
http://pzfd.pl/umowa-ustawa-deweloperska/

I zdecydować się na dewelopera, który oferuje tak zwany rachunek powierniczy. Dzieki temu będziecie miały pewnosć,że Wasze pieniądze będą bezpieczne.