Wodne cieki

W wewnętrznej warstwie skorupy ziemskiej znajduje się szeroka sieć podziemnych żył wodnych, które na skutek tarcia o skały i warstwy ziemi wytwarzają ładunki elektryczne, napromieniowujące położoną nad nimi glebę. Promieniowanie to może być niebezpieczne dla ludzi.
/ 11.09.2007 17:43
W wewnętrznej warstwie skorupy ziemskiej znajduje się szeroka sieć podziemnych żył wodnych, które na skutek tarcia o skały i warstwy ziemi wytwarzają ładunki elektryczne, napromieniowujące położoną nad nimi glebę, a także dom, który tam stoi. Promieniowanie to może być niebezpieczne dla ludzi.

Już starożytni Rzymianie umieli się skutecznie zabezpieczyć przed zabójczymi wpływami promieniowania terenu, stosując pod fundamenty płyty odlane z piasku rzecznego z domieszką wapna i białka zwierzęcego. Średniowieczni mistrzowie przy wznoszeniu monumentalnych katedr i pałaców używali takiej samej zaprawy, co Rzymianie. Być może dlatego budowle te są tak mocne i trwałe.

Promieniowanie cieków wodnych jest tak słabe, że nie rejestrują go żadne przyrządy, a jednocześnie tak silne, że działa na system nerwowy człowieka. Cierpimy na bóle głowy, bezsenność, trapią nas różne choroby, a powodem tego może być na przykład wadliwe ustawienie łóżka. Radiestezja, która wywodzi się z różdżkarstwa, interesuje się stosunkiem promieniowania ludzkiego do promieniotwórczości podłoża geologicznego. Radiesteta zaś to człowiek, który potrafi rozróżnić i prawidłowo zinterpretować sygnały docierające z wnętrza ziemi. Wymaga to wielu lat pracy, gdyż prawidłowe rozróżnienie promieniowania opiera się nie tylko na wrażliwości radiestety, ale także na jego doświadczeniu. Jedni radiesteci pracują z różdżką, drudzy z wahadełkiem, jeszcze inni bez żadnego przyrządu. Także sami możemy sprawdzić, jakie jest pole elektromagnetyczne w naszym mieszkaniu. W sklepach z artykułami elektrycznymi można kupić przyrządy, które mierzą promieniowanie w kilku zakresach. Pamiętać przy tym należy, że całkowite wyeliminowanie takich pól jest praktycznie niemożliwe, ważne jest jednak to, by zmniejszyć ich natężenie.

Pamiętaj!
Podstawowym warunkiem zdrowotności każdego domu jest grunt, na którym stoi, oraz materiał, z jakiego jest zbudowany. Bezkonkurencyjne pod względem zdrowotnym jest drewno, a po nim wypalana cegła.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/20.02.2018 21:14
przy szukaniu żył wodnych warto oprzeć się na zdolnościach prawdziwych radiestetów a nie takich którzy skończyli kurs.Podpieranie się artykółem pana doktora który gdzieś coś słyszał od PEWNEGOstudniarza jest śmieszne.Jeśli jego badania opierały się na radiestetach "po kursie"to winszuję wiedzy.A co powiecie o jasnowidzach współpracujących od wielu lat z policją.Mają dar (jak radiesteci) a sceptykom trudno w to uwierzyć bo go nie widać.A czy powietrze widać -a przecież oddychamy.MOŻE WIĘCEJ POKORY
/16.11.2016 13:07
Zgadzam się z tym, co napisała Izba, ja też mam odpromiennik creatos i działa, nie wierzyłam w to, ale działa, każdy w domu czuje sie teraz lepiej.
/14.09.2016 19:02
radiestetci polecają odpromienniki (bio info creatos) i jak ręką odjął
POKAŻ KOMENTARZE (5)