Mama i dziecko, pranie fot. Adobe Stock

Odkryj piękno zapachu trwalszego niż perfumy! Teraz dostępny także dla twoich ubrań!

Twoja skóra onieśmiela uwodzącym zapachem? Pozwól, aby twoje ubrania i pościel mogły również pachnieć niesamowicie za każdym razem na dłużej... dłużej niż perfumy!
Redaktorki Polki.pl / 09.05.2019 13:32
Mama i dziecko, pranie fot. Adobe Stock

Lenor przedstawia Parfum des Secrets – nową kolekcję czterech wyjątkowych płynów do płukania tkanin, które zupełnie zmienią sposób, w jaki nosisz zapachy.

Od początku istnienia Lenor przywiązuje ogromną wagę do świeżości. Tworząc produkty, które doskonale zmiękczają materiały i pozostawiają na nich trwały zapach, sprawia, że nosimy ubrania z jeszcze większą przyjemnością.

Dzięki wykorzystaniu w procesie twórczym zarówno nauki, jak i sztuki, możliwe było stworzenie przełomowej formuły, w której podstawowe właściwości w zakresie ochrony tkanin zostały wzbogacone o piękne zapachy.

Luksusowy zapach nie tylko od święta

Nowa kolekcja została opracowana we współpracy z luksusowym domem perfumiarskim. Każdy produkt zapewnia trwały, wyrafinowany zapach, który stanowi perfekcyjne dopełnienie stylu.

Kolekcja Lenor Parfum des Secrets jest inspirowana chwilami uwodzenia i zachwytu wywołanego przez kuszącą i intrygującą osobę.

Lenor Parfum des Secrets przedstawia: Mystery, Charm, Blush oraz Kiss.

„Poprzez nową kolekcję, chciałem jak najlepiej odtworzyć chwile uwodzenia zapachami. Intrygujący Mystery, który odzwierciedla moment wykorzystywania pojawiających się możliwości, świeży Charm – obietnica czegoś nowego, kremowy Blush, dzięki któremu dasz się pochłonąć rodzącemu się uczuciu i odurzające bogactwo zapachu Kiss, który przypomina pasję i intensywne doznania.”
                                           Rafael Trujillo, Lenor Perfumer Designer

Zapachy płynów do płukania Lenor
fot. materiały prasowe

4 zaskakujące zapachy, które różnią się temperamentem

Lenor Parfum des Secrets Mystery: Oszałamiający zapach osadzony na głębokim piżmie, uzupełniony wyjątkową mieszanką świeżych białych kwiatów i ciekawą nutą pikantnego czarnego pieprzu.

Lenor Parfum des Secrets Charm: Uroczy zapach Charm z kolekcji Lenor Parfum des Secrets otuli twoje zmysły orzeźwiającym eukaliptusem z wyrafinowaną kwiatową paczulą i ciepłym aromatem goździków.

Lenor Parfum des Secrets Blush: Kuszący i wyrafinowany zapach, który doskonale oddaje atmosferę nowej relacji. Przyjemne nuty czerwonych owoców w połączeniu z kremowym aromatem drzewa sandałowego.

Lenor Parfum des Secrets Kiss: Odurzający, bogaty zapach, zaskakujący zmysły natychmiastową przyjemnością. Łączy w sobie słodkie nuty marakui i przyjemny aromat bursztynu.

Dostępne od kwietnia 2019 r. w sklepach w Polsce.

Pojemność 900ml, 19,90 zł*.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)