Jak wybrać brodzik do łazienki?

Nowoczesne brodziki są nie tylko fukncjonalne. Ich kształty, desenie oraz kolory mogą również upiększać wnętrze.
/ 22.01.2013 10:41
Brodzik jest ważnym elementem wyposażenia wnętrz. Z jednej strony decyduje o komforcie korzystania z prysznica - z drugiej stanowi istotny walor architektoniczny i mocno wpływa na estetykę łazienki. Jakie czynniki warto wziąć pod uwagę przy jego zakupie, aby był wygodny i pasował do wnętrza?

Funkcjonalność i estetyka


Brodzik powinien służyć latami, być bezpieczny i tworzyć spójną całość z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki. Musi też być praktyczny i zapewniać odpowiednią izolację podłogi przed wilgocią. Równie ważna przed podjęciem decyzji o zakupie jest odpowiedź na pytanie kto tak naprawdę będzie z niego korzystał. Warto zastanowić się również nad materiałem, kształtem, rozmiarem, a także stopniem trudności utrzymania w czystości brodzika. Tylko zintegrowanie tych wszystkich elementów gwarantuje nam wybór, który spełni nasze oczekiwania.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/15.03.2016 13:43
Myśmy się zdecydowali na kupno brodzika marki Schedpol i nie żałuję. Prosty i szybki montaż, bezpieczna powierzchnia (jeszcze się nie poślizgnęłam, więc nie jest źle). Poza tym, brodzik jest na tyle solidny, że max obciążenie przy tym modelu co kupiliśmy to jest 1,5 tony...więc spokojnie możemy się wykąpać z mężem razem i nic się nie zawali ;-) Opis produktów wraz z foto jest na stronie brodziki.pl.