Zobacz, jak zrobić piękne zaproszenia komunijne (DIY)

Mamy pomysł, jak zrobić piękne zaproszenia na komunię w domu.
8 miesięcy temu
Zobacz, jak zrobić piękne zaproszenia komunijne (DIY) fot. serwis prasowy

Jak zrobić piękne zaproszenia na komunię?

W internecie i w sklepach stacjonarnych nie brakuje zaproszeń lub gotowych szablonów, które można wykorzystać. Jednak warto na tak ważną okazję przyłożyć się i stworzyć niepowtarzalne zaproszenia. Wykonane metodą „zrób to sama” na pewno zapadną w pamięć nie tylko zaproszonym na uroczystość, ale i zaangażowanym w ich tworzenie.

Dzieci będą się przy tym doskonale się przy tym bawić. A jest duże prawdopodobieństwo, że załapią bakcyla i rozwiną swoje talenty manualne. Dzięki niedrogiemu urządzeniu AiO - HP Ink Advantage 3785 w łatwy sposób wydrukujecie zdjęcia (prosto ze smartfona) na papierze, który bezpośrednio nakleicie na wybrany papier. Wtedy można puścić wodze fantazji i ozdobić zaproszenie brokatem, wstążkami i kolorowym papierem.

Dzięki temu zaproszenia będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Zaproszeni goście na pewno docenią ręcznie robione kartoniki. Zapadną one w pamięć i na pewno zrobią wrażenie! A do tego gwarantujemy moc rodzinnej zabawy przy ich tworzeniu!

Jak przygotować unikalne zaproszenia na Komunię?

Krok 1: Ściągamy darmową aplikację HP Social Media SnapShots na telefon. Wybieramy zdjęcie, które ozdobi zaproszenie lub kopertę. Poprzez aplikację dopasowujemy do niego ramkę i dodajemy tekst. Zdjęcie drukujemy mobilnie, bezpośrednio z telefonu. Proponujemy do druku zdjęcia użyć papieru samoprzylepnego HP Social Media SnapShots, który ułatwi nam pracę i uatrakcyjni wygląd zaproszeń.

drukarki HP
fot. serwis prasowy HP

Krok 2: Wydrukowane zdjęcie przyklejamy w dowolny sposób na kopertę. Do dodatkowej dekoracji możemy użyć dostępnych w sklepach samoprzylepnych cyrkonii czy innych wybranych ozdób do papieru. Na pewno wkład w personalizację koperty i zaproszenia zostanie doceniony przez naszych gości, a dodatkowo zaangażuje dziecko w przygotowania do wydarzenia.

Krok 3: Teraz samo zaproszenie. Jeśli chcemy użyć grubego ozdobnego papieru jako bazy zaproszenia to treść zaproszenia drukujemy na wybranym cieńszym papierze. Przed naklejeniem papieru z tekstem na bazę dopasowujemy tak rozmiary papierów, by cieńszy papier miał krótsze boki, co utworzy nam ciekawą ramkę. Możemy dobrać podobne ozdoby do papieru jak na kopercie. I mamy efekt końcowy, czy nie wygląda to pięknie!

Sprawdź więcej!

Zainspirujcie się prostymi trikami DIY:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 miesięcy temu
Serdecznie polecam trenera Mgr Igora Mieńkowskiego Wejdź na stronę IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D
/rok temu
zaproszenia ręcznie robione zawsze mają większy urok:) ja mam do takich prac dwie lewe ręce niestety i pozostaje mi zamawiać, ale mam sprawdzoną pracownię amelia wedding. robią głównie zaproszenia ślubne ale i takie się znajdą :)