Puf z PEPCO różowy fot. Adobe Stock

To najbardziej pożądany produkt z PEPCO. Wiemy, gdzie jest jeszcze dostępny

Zrobił furorę na Instagramie i fanki sklepu wypytują, gdzie go dostać - zapytałyśmy u źródła, gdzie jeszcze można upolować różowy puf z PEPCO.
Edyta Liebert / 04.03.2020 04:33
Puf z PEPCO różowy fot. Adobe Stock

Są produkty, które znikają w okamgnieniu - w przypadku pufa z PEPCO było podobnie i można mówić nie o zakupach, a o łowach. Dlaczego? 

Różowy puf z PEPCO to hit na Instagramie

W styczniowej gazetce PEPCO pojawił się wnętrzarski dodatek w postaci miłego w dotyku pufa, który spokojnie mógłby pojawić się na stronach magazynu wnętrzarskiego. Ma modną strukturę i kształt - tym zwraca na siebie uwagę i stanowi niebanalny aranżacyjny dodatek jak z Instagrama. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PEPCO (@pepcopl)

Puf ma pudrowo-różowy kolor i wykonany jest z miękkiego pokrycia w prążki. Jest dość niski (30 cm i średnica 31 cm), a zatem niekolizyjny - sprawdzi się w mniejszych i większych przestrzeniach. Kolor napawa optymizmem i przywołuje wiosnę, dlatego nic dziwnego ze z początkiem roku od razu chwycił za serce klientki PEPCO. Jak z ceną?

Puf z PEPCO jest trudno dostępny

Różowy puf to koszt 59,99 zł - cena jest bardzo rozsądna, bo zazwyczaj kupisz podobny mebel dwa razy drożej. Produkt bardzo szybko znikał ze sklepów (w Polsce jest ich blisko 700), a jego fanki zaczęły wypytywać, gdzie jeszcze można go dostać.

Dowiedziałyśmy się, że puf jest nie jest dostępny w większych aglomeracjach, takich jak Warszawa, Kraków czy Wrocław, ale jeśli puf z PEPCO wpadł ci w oko, powinien być jeszcze w sklepach w okolicach Trójmiasta: Pruszczu Gdańskim, Nowym Dworze Gdańskim, Gdańsku (ul. Krzemowa). 

Śledź z nami promocje i hity z gazetek: