kapsułki Ariel Complete Fiber Protection PODS i Ariel Active Deo-Fresh PODS fot. Adobe Stock

Kapsułki Ariel pozwolą ci się cieszyć ubraniami jeszcze dłużej

Wśród wszystkich twoich ubrań z pewnością są takie, w których czujesz się jak milion dolarów i pragniesz, by zachowały swą jakość na dłużej. Z Ariel PODS jest to możliwe.
Redaktorki Polki.pl / 02.09.2019 14:23
kapsułki Ariel Complete Fiber Protection PODS i Ariel Active Deo-Fresh PODS fot. Adobe Stock

Niezależnie, czy kupujesz wymarzoną sukienkę czy funkcjonalną odzież sportową – to odpowiednia pielęgnacja pozwoli im zachować trwałość i piękny wygląd na dłużej. Ubrania, tak jak nasza skóra, potrzebują uwagi i stosownej pielęgnacji. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której jesteśmy zmuszeni przedwcześnie wyrzucić ulubioną rzecz.

Każda tkanina ma swoje własne wymagania. Dlatego zawsze w pierwszej kolejności powinniśmy zapoznać się z metką, aby dowiedzieć się z jakiego materiału powstała nasza ulubiona koszulka lub sweter tak, by odpowiednio o nią zadbać. Tylko starannie dobrane detergenty wysokiej jakości mogą zapewnić właściwą ochronę. Przykładowo, ubrania sportowe wymagają specjalnej uwagi i metod czyszczenia. Aby zachować ich oddychające i wodoodporne właściwości, do prania powinniśmy użyć specjalnych preparatów.

Mariola Mirek, Manager ds. Komunikacji w P&G podkreśla: “Jako pionier technologii 
i innowacji, Ariel oferuje rozwiązania, które odpowiadają potrzebom konsumentów czyniąc pranie prostszym i wygodniejszym. Kapsułki Ariel PODS są tak proste w użyciu, że każdy może ich używać jednocześnie uzyskując świetne efekty i nieskazitelną czystość. Dla ochrony koloru i kształtu ubrań wprowadziliśmy Ariel Complete Fiber Protection PODS zaś dla ubrań sportowych Ariel Active Deo-Fresh PODS. Oba te warianty pomogą konsumentom nosić i cieszyć się ulubionymi ubraniami jeszcze dłużej.”

Kapsułki Ariel PODS łączą niesamowitą wygodę i zaawansowaną technologię. To łatwe 
w użyciu i niepowodujące bałaganu kapsułki ze skoncentrowanym środkiem piorącym, które wrzuca się bezpośrednio do bębna pralki. Polepszają nasze życie, zapewniając niesamowite rezultaty przy minimalnym wysiłku.

Wystarczy wrzucić jedną kapsułkę na dno bębna pralki i pozwolić opatentowanej technologii Ariel 
3 Step FibreSCIENCE zrobić resztę:

  1. CZYSTOŚĆ: Doskonałe usuwanie plam w 1. praniu. Super skoncentrowany detergent zamknięty w kapsułce zapewnia doskonałe efekty nawet w przypadku trudnych plam 
i zabrudzeń.
  2. OCHRONA: Innowacyjne składniki wspomagające pranie głęboko czyszczą i chronią tkaninę przed ponownym osadzaniem się brudu, by zapobiegać szarzeniu białych i kolorowych tkanin.
  3. BLASK: Formuła nadająca blask. Dzięki składnikom wzmacniającym efekt rozjaśniania optycznego, nadaje tkaninom blask w każdym praniu.

Nowość od Ariel Complete Fiber Protection PODS - dba, chroni i zapewnia wyjątkową czystość. 
Co więcej, sprawi, że przestaniesz się martwić tym, że Twoja odzież straci swój kształt – kapsułki pomogą je chronić i zadbają również o ich kolor, wpływając jednocześnie na zachowanie elastyczności. Ponadto, dzięki technologii Complete Fiber Protection ubranie zyska nową jakość. Nowa ochrona włókien zapewnia, że zwiększona moc składników aktywnych w unikalnych trzech komorach Ariel PODS działa jak nigdy dotąd, usuwając trudne plamy i brud, zapobiegając ich ponownemu osadzaniu się i chroniąc blask kolorów i bieli w jednym praniu.

Wyjątkowo aktywny dzień nie sprzyja utrzymaniu świeżości naszych ubrań, szczególnie tych sportowych. Głównie dlatego, że osadzają się na nich nieprzyjemne zapachy takie jak pot i dym tytoniowy czy smog. Ariel Active Deo-Fresh PODS pomoże Ci utrzymać świeżość ubrań bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem fitness, rodzicem nastolatka, który jest w okresie dojrzewania i zaczyna się bardziej pocić, czy też zapracowanym pracownikiem narażonym na wiele stresujących chwil 
w trakcie dnia.

Wariant Active posiada wyjątkowo mocne związki zapachowe i unikalne technologie, które nie maskują przykrych zapachów, a eliminują je u źródła, pozostawiając trwały, świeży zapach.
Wybrany wariant Ariel PODS pomoże zadbać o Twoją odzież przez cały rok i powstrzyma Cię od  martwienia się o stan garderoby. Z kolei, codzienna  dbałość o jakość ubrań pozwoli Ci cieszyć się nimi jeszcze dłużej.

Jak używać kapsułek ARIEL PODS?

  1. Włóż kapsułkę Ariel POD pranie do pustego bębna pralki
  2. Połóż na niej rzeczy przeznaczone do prania
  3. Dodaj płyn do płukania tkanin
  4. Pamiętaj by nie przeładować pralki!
  5. Pierz w dowolnej pralce i temperaturze nieprzekraczającej rekomendacji na etykiecie ubrania.

Kapsułki do prania Ariel
fot. materiały prasowe