Wstydzisz się korzystać z toalety w pracy? Ten bloker nieprzyjemnego zapachu to prawdziwy hit!

Chociaż nic, co ludzkie nie jest nam obce, to pewne sprawy chcemy zachować tylko i wyłącznie dla siebie. Chociażby te "toaletowe". Co zrobić, by po wyjściu z łazienki nie pozostawić po sobie nieprzyjemnego śladu w postaci zapachu? My już wiemy!
29.04.2019 10:07

Wiele kobiet twierdzi, że na początku znajomości ze swoim chłopakiem, mężem czy partnerem, wstydziło się korzystać z toalety. Dlaczego? Chodzi oczywiście o nieprzyjemny zapach, który często idzie w sprzeczności z wizerunkiem delikatnej i pachnącej perfumami płci pięknej.

A może znasz to uczucie, gdy po uroczystym obiedzie u cioci, wstydzisz się skorzystać z łazienki, bo przecież cała rodzina siedzi w salonie obok? 

I oczywiście klasyk, czyli kłopotliwa sytuacja w pracy, gdy po lunchu w firmowym bufecie musisz iść do łazienki, ale wiesz, że zaraz po tobie wejść do kabiny może twój szef lub koleżanka. 

Jeśli byłaś kiedyś bohaterką którejś z wymienionych sytuacji i przez obawy związane z nieprzyjemnym zapachem czułaś się niekomfortowo, to mamy dla ciebie rozwiązanie. Ten produkt to nowość, ale już stał się prawdziwym hitem!

kobieta w łazience

Jak poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem w toalecie?

Myślisz, że wystarczy tradycyjny odświeżacz powietrza? Niestety nie. Klasyczne odświeżacze toaletowe w tej roli się nie sprawdzają, bo ich zapach zamiast zapobiegać, miesza się z nieprzyjemnym zapachem pozostawionym po skorzystaniu z toalety. Efekt? Nieprzyjemna woń jest jeszcze bardziej intensywna. Czy jest w takim razie sposób na całkowite zneutralizowanie przykrego skutku wizyty w toalecie? Z pomocą przychodzi 2Fresh.

2Fresh - jak działa?

Nie, to nie jest tradycyjny odświeżacz powietrza. Działa zupełnie inaczej i co najlepsze - przynosi takie rezultaty, jakich oczekujesz! 

Idąc do toalety, zabierz ze sobą dyskretne opakowanie 2Fresh. Wstrząśnij i rozpyl 3-5 razy na powierzchni wody magiczny płyn. Utworzy się specjalna warstwa, pod którą już na zawsze zostaną uwięzione wszystkie nieprzyjemne zapachy. Ty zostawiasz po sobie tylko anonimowy, delikatny zapach cytrusów, cedru lub białych kwiatów.

Proste? My jesteśmy bardzo na "tak"!

2Fresh

Materiał powstał przy współpracy z marką 2Fresh