Zrób sobie oryginalny wieszak

Kilka propozycji na garderobę w wydaniu dizajnerskim i dość minimalistycznym. Bo liczy się pomysł! Oto miejsce do przechowywania ciuchów dalekie od tradycyjnej szafy.

Kilka propozycji na garderobę w wydaniu dizajnerskim i dość minimalistycznym. Bo liczy się pomysł! Oto miejsce do przechowywania ciuchów dalekie od tradycyjnej szafy.

Rozwiązanie, które do gustu przypadnie minimalistom lub wszystkim tym, którzy zamiast tradycyjnej szafy wolą kombinację drążków. Dziś rozwiązanie bazujące na takim właśnie pomyśle, ale wykonane własnoręcznie i w dodatku niskobudżetowe. Bo wieszak na ubrania z powodzeniem można zrobić samemu. A efekt? Dość ekscentryczny, zaskakujący, ale i cieszący oko.

Oto garderoba na ubrania DIY. Pomysłów na taki oryginalny wieszak może być wiele. Nam do gustu przypadły zwłaszcza te wykonane z drewna. Idealne do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, rustykalnych i vintage. Zaletą takiego wieszaka jest duża elastyczność i dowolność w jego wykończeniu. Może mieć surową postać, bez zbędnych zdobień, można go pomalować na biało (lub inną wybraną barwę) lub okleić kolorową taśmą. Może wisieć na sznurku łańcuszku, dratwie, stalowej lince. Efekt ostateczny za każdym razem będzie inny i niepowtarzalny.

Wieszak z gałęzi

N początek wieszak wykonany z gałęzi. Można go zawiesić w sypialni lub dziecięcym pokoju. Pomalowany na biało będzie współgrał z bielą ścian, pozostawiony w stanie surowym idealnie dopełni wnętrze minimalistyczne lub vintage. Oto niebanalne wieszaki na ubrania, które możesz zrobić sama. Wystarczy gałąź, uchwyty do mocowania, sznurki lub stalowa linka, ewentualnie farba lub lakier do zabezpieczenia drewna. Grubą gałąź można także oprzeć o ścianę i wieszać na niej różne drobiazgi. Oryginalnie i z pomysłem.

Zrób sobie wieszak

fot. owlandshadow.com, love-aesthetics.blogspot.comsugarandcloth.com, style-files.com

Zrób sobie wieszak

fot. sugarandcloth.com,  style-files.com, lovelyindeed.com, lovelyindeed.com

Zrób sobie wieszak

fot. annaleenashem.blogspot.com, thelennoxx.com, shannoneileenblog.typepad.com, style-files.com

Wieszak z drążków

Oto inna wariacja na temat wieszaka. Wieszak wykonany z drewnianych drążków. Można go pomalować na biało lub czarno lub pozostawić w kolorze naturalnego drewna. A drążki związać kolorowym sznurkiem, zbić za pomocą gwoździ, doczepić wieszaki. Takie stojące wieszaki wpisują się w obowiązujący nurt eco i doskonale pasują do każdego wnętrza. Z drążka można także wykonać wiszący wieszak, podobny jak ten z gałęzi, wystarczy zamocować go na kolorowym sznurku.

Zrób sobie wieszak

fot. emmas.blogg.se, yelp.com, yelp.com, emmas.blogg.se

Zrób sobie wieszak

fot. annaleenashem.blogspot.com

Wieszak z drewnianych koralików

Ostatnia propozycja to pomysłowy wieszak z drewnianych koralików. Drewniana girlanda z powodzeniem zastąpi metalowe drążki i będzie ciekawym elementem wyposażenia wnętrza. Na takim wieszaku można zawiesić ubrania lub dodatki, a poza tym taki wieszak to oryginalna ozdoba sama w sobie.

Zrób sobie oryginalny wieszak

fot. simplygrove.com, tumblr.com, hommin.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 miesięcy temu
Te pomysły są świetne! Szkoda tylko, że nie mam takich zdolności technicznych, by samej wykonać wieszak. Ale za to tu https://fabrykaform.pl/wieszaki-do-przedpokoju znalazłam kilka stylowych wieszaków do przedpokoju, więc na pewno coś zamówię.
/4 lata temu
Bardzo oryginalne i proste ;)
/5 lat temu
genialne pomysły :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)