salon fot. Fotolia

Wygraj voucher na 100 zł do Home&You

Stylowa ramka na zdjęcie, a może klimatyczna lampka? Weź udział w naszym konkursie i… sam wybierz nagrodę dla siebie! Mamy do rozdania voucher do Home&You od telewizji Lifetime!
29.01.2018 15:55
salon fot. Fotolia

"Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej". Święta prawda! Dom to nasz azyl. To tu wracamy, gdy jesteśmy zmęczone po całym dniu pracy i to tu najlepiej się nam odpoczywa. Każda z nas ma w domu takie swoje prywatne miejsce. Dla jednej będzie to ukochany, stary, bujany fotel, w którym uwielbia czytać książki, dla innej kanapa, a dla jeszcze kolejnej: kuchnia, w której może realizować swoje kulinarne fantazje. Jak wygląda twój ulubiony domowy kącik? Za co go lubisz? Napisz i wygraj voucher o wartości 100 zł do Home&You. 

Dodatek w twoim stylu

Chciałabyś zmienić coś w swoim mieszkaniu, ale przeraża cię remont? Jak mówi projektantka programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" Marianka Krystev

Aby zmienić coś we wnętrzu, potrzebujemy tylko kilku godzin i dobrego pomysłu. Czasem wystarczy postawić nową lampę, przesunąć fotele w miejsce kanapy, zawiesić kolorowe zasłony, czy rozwinąć na podłodze ładny dywan i już mam "zrobione" wnętrze.

Ty też tak możesz! Wybierz jakiś gustowny gadżet, który będzie pasował do twojego wnętrza i odmień je razem z nami! 

Nie czekaj! Spraw, by twój magiczny kącik był jeszcze bardziej przytulny! 


Zadanie konkursowe:
Opisz, jak wygląda twój ulubiony kącik w domu!

Nagrody
10 x voucher do Home&You o wartości 100 zł

Powodzenia!