POLECAMY

Jak mieszkają polskie gwiazdy? Premiera programu o ich domach już 30 stycznia!

Lubicie podglądać życia gwiazd? Uwielbiamy to! To dlatego tak chętnie czytamy plotki o ich życiu, miłościach, chwilach chwały i upadkach. Teraz mamy możliwość zobaczyć na własne oczy, jak wyglądają ich prywatne domy! Brzmi dobrze, prawda?
Małgorzata Górecka / 4 miesiące temu

Jak mieszkają polskie gwiazdy? Czy ich domy są podobne do naszych? Ile w nich blichtru? Wszystkiego dowiesz się z programu: "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd". Premiera już 30 stycznia o 22.00 w telewizji Lifetime. Będziecie oglądać? 

Jak mieszkają polskie gwiazdy? Wnętrzarskie sekrety celebrytów zdradza Kasia Bujakiewicz!

Czego możemy się spodziewać?

Kasia Bujakiewicz będzie gościć z kamerą w prywatnych domach polskich sław! Odwiedzi Maję Bohosiewicz, Kasię Cerekwicką, Odetę Moro, Zosię Ślotałę, Olgę Kalicką i Elę Romanowską. Z pomocą przy poprawkach wnętrz przyjdzie jej projektantka, Marianna Krystev, która pokaże, jak łatwo odnowić albo zupełnie odmienić wnętrze. 

Mamy nadzieję, że nasz program, w którym pojawią się również gwiazdy, zaciekawi widzów naszego kanału, a kreatywne rozwiązania DIY zaprezentowane przez naszych ekspertów zainspirują Polaków do zmian w ich własnych czterech kątach.
- Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji w telewizji Lifetime 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 miesiące temu
:)
/4 miesiące temu
Fajne! bede ogladac