Więcej światła

Przed nami chłodniejsze i ciemniejsze pory roku, podczas trwania których potrzebujemy zdecydowanie więcej ciepła i słońca.
/ 12.10.2009 01:22
Przed nami chłodniejsze i ciemniejsze pory roku, podczas trwania których
potrzebujemy zdecydowanie więcej ciepła i słońca. Deficyt tych ostatnich wpływa zwykle na pogorszenie naszego samopoczucia. Zadbajmy zatem, by nasze otoczenie – zarówno dom i biuro - stały się oazą przytulnego i energetycznego światła – ŚWIATŁA od LUERRO!


Nieprzypadkowo właśnie jesienią – rozpoczyna się okres długich nocy i szaroburych dni - debiutuje na rynku polskim nowa marka oświetlenia Luerro, z niezwykle bogatym wachlarzem lamp dedykowanych przestrzeni zarówno biurowej jak i domowej.

Więcej światła

Oświetlenie Luerro to lampy sufitowe, ścienne, podłogowe, biurowe oraz nocne. Modele wyróżniające się nowoczesnymi wzorami, szlachetnymi materiałami i starannym wykończeniem. Osobną kategorię stanowią lampy kryształowe, które swoim niepowtarzalnym blaskiem oraz wyszukanym kształtem skuszą nawet tych, którzy do tej pory nie byli zbytnio przekonani do stylu kojarzonego z klasyką i barokową przesadą.

Subtelnie wyrazisty temperament
Trudno mówić o jednolitym charakterze marki Luerro, gdyż lampy składające się na jej portfolio hołdują różnym kierunkom i stylom. To wielki atut tej marki – zależnie od upodobań czy zapotrzebowania, każdy z Klientów znajdzie w ofercie Luerro coś dla swego wnętrza.
Zwolennicy nowoczesnych form na pewno zwrócą uwagę na metalowe i aluminiowe lampy sufitowe o prostych, wyrazistych kształtach, które idealnie wpisują się w każdą koncepcję pokoju - zarówno tego o ascetycznym, jak i wysmakowanym charakterze.

Amatorzy klasycznych rozwiązań mogą wybierać spośród lamp łączących metal i tworzywo sztuczne lub metal i szkło, nawiązujących do znanych i lubianych stożkowych wzorów. Zwolennicy ciepłego, mlecznego światła mają do dyspozycji wiele modeli spośród lamp wiszących i nocnych zainspirowanych łagodnym kształtem kuli i walca. 

Więcej światła

Klejnot wnętrza

Lampy marki Luerro zadowolą również gusta tych, którzy poszukują odmienności oraz pragną za pomocą oświetlenia nadać swoim pomieszczeniom niepowtarzalny klimat. Kreacje Luerro to nie tylko idealny sposób na oświetlenie wnętrz, lecz również inspirująca forma sztuki.

Lampą, która spełni powyższe kryteria, jest bez wątpienia lampa sufitowa Luerro LP-073, której nie sposób zapomnieć. Kształtem przywołuje skojarzenia z żyrandolem barokowym - za sprawą zdobienia szklanymi czerwonymi kloszami, łączy kontrasty i  jednocześnie harmonizuje światło wnętrza. Niebanalne i zaskakujące połączenie – niczym płonące świeczki przyozdobione soplami lodu - daje wspaniały efekt, gwarantując, że oświetlenie stanie się centralną częścią przestrzeni.

Ponadczasowa elegancja
W wielkim stylu powracają kryształy, jednak dzisiejsze wzornictwo odbiega od wszystkiego,
co do tej pory zwykliśmy kojarzyć z lampami wykonanymi z tego materiału.  Żyrandole i lampy w kształcie spirali, kuli, stożka, prostopadłościanu, lampki nocne o geometrycznych kształtach – dopuszczalne są połączenia dowolnej bryły z efektem mieniących się refleksów i świetlistych kaskad. Jaśniej, piękniej i ciekawiej – takie są kryształy Luerro!

Lampy kryształowe, pomimo swej wyrazistości i specyfiki, doskonale wpisują się w pomieszczenia o rozmaitym charakterze. Zdaje tu egzamin zasada kontrastu, dziś z upodobaniem stosowana przez stylistów i architektów wnętrz. Im silniejsze zderzenie stylów, im większy element zaskoczenia - tym bardziej niezapomniany efekt.

Zapraszamy do Świata Światła od Luerro!

materiały  prasowe