Grill fot. Adobe Stock

W Biedronce kupisz grilla marki Magdy Gessler. Cena zaskakuje...

Szykujesz się na majówkę? Do Biedronek właśnie trafiły modne z kolekcji Magdy Gessler. W jakiej są cenie?
Małgorzata Machnicka / 27.04.2021 08:58
Grill fot. Adobe Stock

Sezon grillowy ruszy lada moment. Jeśli jeszcze nie zdążyłaś kupić grilla na rodzinne spotkania, wybierz się do Biedronki - w najnowszej gazetce pojawił się sprzedażowy hit - grill marki Magdy Gessler za 79,99 zł. 

Grill węglowy marki Magdy Gessler w Biedronce

Grill węglowy ma okrągły kształt i wyposażony jest w duże koła, dzięki czemu możesz go wygodnie przetransportować do dowolnego miejsca w ogrodzie czy na tarasie.

Ma stabilną konstrukcję i szeroki ruszt o powierzchni 41,5 cm, pokrywę wyposażoną w wywietrznik i rączkę oraz specjalną tacę na popiół. 

grill Magda Gessler
fot. grill MG z Biedronki/Materiały prasowe

Kupisz go w wybranych sklepach Biedronka od poniedziałku, 26 kwietnia 2021 r. do wyczerpania zapasów.

Co jeszcze znajdziesz w najnowszej gazetce Biedronki?

Pojemniki z kamionki marki Smukke, które idealnie sprawdzą się na piknik (komplet 3 pojemników kosztuje 24,99 zł), zestawy silikonowych pokrywek na naczynia marki Curver, które ułatwią szczelne przechowywanie produktów spożywczych (w cenie 14,99 zł za zestaw) oraz obrusy z odpornego na zagniecenia materiału marki Ambition (w cenie 39,99 zł za sztukę).

Jeśli szukasz czegoś bardziej oryginalnego do przygotowywania posiłków na świeżym powietrzu niż klasyczny grill, warto zerknąć również na palenisko ogrodowe ze stali o średnicy 59 cm w cenie 129 zł. 

Czytaj także:
Ta poduszko-kołdra z IKEA odmienia życie
Do IKEA trafił hit Instagrama. Kupisz go za niecałe 10 zł