Ten dodatek do domu z IKEA to hit na Pintereście. Pasuje do każdego wnętrza i kosztuje tylko 4 zł

IKEA fot. Materiały prasowe
Wazon ze żłobionego szkła to jeden z najmodniejszych dodatków w tym sezonie. W IKEA kupisz go za grosze.
Małgorzata Machnicka / 19.04.2021 11:18
IKEA fot. Materiały prasowe

Moda na wazony z przeźroczystego szkła powraca. Na topie są zarówno te gładkie, proste formy, jak i te żłobione o bardziej wymyślnych kształtach.

Jeden z piękniejszych (i najtańszych) szklanych wazonów znajdziesz w IKEA. Kosztuje tylko 4 zł.

Wazon PADRAG IKEA

Wazon ma okrągły i bardzo elegancki kształt. Jest na tyle uniwersalny, że pasuje do każdego wnętrza. Mimo że jego forma odwołuje się do lat 60. ubiegłego wieku, świetnie odnajdzie się zarówno we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych, jak i tych czerpiących ze stylu vintage. 

Wazon PADRAG IKEA
fot. Szklany wazon Ikea/Materiały prasowe

Wazon ma 17 cm wysokości. Pomieści nawet duże bukiety, dzięki szerokiej górze (wnętrzarskim hitem ostatnich miesięcy są bukiety z polnych kwiatów oraz te z suchych traw).

Wazon świetnie prezentuje się również po prostu stojący na półce w towarzystwie innych szklanych dodatków - ozdobne żłobienie sprawia, że pięknie odbija światło.

wazon z ikea
fot. Szklany wazon z Ikea/Materiały prasowe

Wazon dostępny jest w sklepach stacjonarnych jak i sklepie online. 

Co jeszcze kupisz w IKEA? Dodatkiem do wazonu mogą być inne szklane przedmioty - np. misa z gładkiego szkła (drugie zdjęcie) idealna na owoce albo szklane kopuły z metalowym dnem, w którym wyeksponujesz ulubione bibeloty.

Jeśli chcesz mieć dodatki w bardzo podobnym stylu, w Ikea kupisz również bardzo dużo innych szklanych dodatków. Nam jednak w oko wpadł wnętrzarski hit z Pinteresta dostępny w Ikea czy 8 domowych gadżetów ułatwiających życie, a najdroższy kosztuje 5,99 zł

Więcej o aranżacji wnętrz:
Lustro w stylu boho - gdzie je kupić?
Ten modny gadżet ułatwi pracę z domwego biura
Te dwa kolory ścian zostały uznane za najlepsze do sypialni

Redakcja poleca

REKLAMA