IKEA fot. Adobe Stock

To jeden z najtańszych produktów z IKEA, a potrafi zrobić niesamowity klimat we wnętrzu

Gustownych dodatków do domu nigdy za wiele. Co powiesz na śliczny świecznik, który kosztuje tylko 1 zł?
Małgorzata Machnicka / 30.04.2021 06:17
IKEA fot. Adobe Stock

Ten maleńki drobiazg potrafi wprowadzić niezwykle ciepłą, przytulną atmosferę. Mowa o szklanym świeczniku FINSMAK, który jest jednym z najtańszych produktów dostępnych w ofercie szwedzkiego giganta. 

Świecznik FINSMAK IKEA

Świecznik wykonany jest ze żłobionego szkła, dzięki czemu pięknie obija światło i wzmacnia ciepły blask płomienia świecy.

Ma wysokość 5 cm i szerokość 3,5 cm, więc idealnie pasują do niego klasyczne tealighty, których w IKEA kupisz całe mnóstwo m.in. o zapachu waniliowym, czerwonych jagód, jabłka i gruszki czy brzoskwini i pomarańczy (wszystkie w cenie 9,99 zł za zestaw 12 sztuk). 

IKEA
fot. Świecznik Finsmak/Materiały prasowe

Projektanci IKEA pomyśleli o właścicielach niewielkich mieszkań, którym brak miejsca do przechowywania. Świeczniki FINSMAK można ustawiać jeden na drugim, aby zgrabnie je schować, gdy nie są używane.

Świecznik świetnie będzie prezentował się w salonie w stylu boho, a także w kobiecej sypialni. Sprawdzi się również na balkonach i tarasach podczas rodzinnego, wieczornego biesiadowania.

świecznik z IKEAfot. Świecznik Finsmak/Materiały prasowe

Jakie inne produkty warto kupić w IKEA?

W sklepie internetowym IKEA powstała zakładka „Drobne za drobne, czyli produkty do 5 zł”. Co warto kupić?

W oko wpadł nam piękny wazon ze żłobionego szkła za 4 złote, metalowe osłonki na doniczki za 4 zł i ramki na zdjęcia po 3,99 zł. Warto zerknąć również na szklane kubki po 3 zł i sztuczne roślinki po 4,99 zł. A poza tym całe mnóstwo innych dodatków!

Czytaj także:
Oto 5 najlepiej sprzedających się produktów z IKEA
Ten gadżet to hit Instagrama. W IKEA kosztuje tylko 9,99 zł
8 gadżetów do domu z IKEA za mniej niż 6 zł