Mieszkanie zawsze modne

Każdy z nas ma własny pomysł na aranżację wnętrza mieszkania czy domu. Bez względu na to, czy wybierzemy chłodną kolorystykę, czy też przytulny klimat ciepłych barw – zawsze chcemy, aby nasze mieszkanie było modne i nawiązywało do najnowszych trendów kolorystycznych.
/ 06.02.2008 13:29

Każdy z nas ma własny pomysł na aranżację wnętrza mieszkania czy domu. Bez względu na to, czy wybierzemy chłodną kolorystykę, czy też przytulny klimat ciepłych barw – zawsze chcemy, aby nasze mieszkanie było modne i nawiązywało do najnowszych trendów kolorystycznych.

Stosując odpowiednie kompozycje barw do każdego pokoju można wprowadzić najnowsze nurty wnętrzarskie. Umiejętnie zmieniając kolorystykę, z powodzeniem odświeżymy mieszkanie, które nabierze nowego blasku. Za pomocą najnowszych farb z Diamentowej Kolekcji Dekoral możemy sprawić, że „nowy blask” nie będzie już tylko magiczną metaforą. Dzięki swoim intrygującym, świetlistym efektom, pigmenty Diamentowej Kolekcji Dekoral stanowią oryginalne wykończenie ekskluzywnych i wyrafinowanych aranżacji, nadając ścianom modne świetliste refleksy.

Wnętrze iskrzące złotem

Paleta kolorów farb Dekoral jest tak bogata, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na nadchodzący sezon projektanci wnętrz szczególnie polecają ciepłe, głębokie czerwienie, orientalne żółcie i pomarańcze oraz zawsze modne i wytworne brązy. „Energia”, „Aksamitny burgund” oraz „Pachnący cynamon” to propozycje z gamy farb Dekoral Akrylit W, które idealnie oddają najnowsze trendy kolorystyczne. Kiedy dokonamy już wyboru odpowiedniego odcienia, kolejnym krokiem jest nadanie wnętrzu wyrafinowanego i niepowtarzalnego charakteru za pomocą pigmentu „Iskrzące Złoto” z Diamentowej Kolekcji Dekoral. Te drobne, migoczące złotem cząsteczki intensywnie odbijają światło, nadając wnętrzu efekt złotej słonecznej poświaty. Tak zaaranżowane wnętrze nie tylko wypełni się elegancją, luksusem i uwodzicielskim iskrzeniem, ale również zapanuje w nim najmodniejszy obecnie klimat tajemniczego orientu.

Blask złota idealnie współgra z ciepłymi, głębokimi barwami, wypełniając przestrzeń wytwornością i ekstrawagancją. Oryginalną kompozycją będzie także połączenie złotych drobinek z różnymi odcieniami zieleni – zazwyczaj kojarzącej się z chłodnym, świeżym klimatem. Delikatna „Zieleń Amazonii”, nasycona „Monsunowa Zieleń” czy też pastelowy „Zielony oliwkowy” to propozycje farb, które intrygująco harmonizują ze złotymi refleksami.

Harmonia srebrnego blasku w mieszkaniu

Iskrzące złote drobinki doskonale spełnią oczekiwania miłośników ciepłych, pomieszczeń o dominujących barwach. Gdy jednak oczekujemy od swojego mieszkanie atmosfery ukojenia i harmonii, doskonałym rozwiązaniem będzie rozjaśnienie ścian pigmentem „Srebrny Pył” dostępnym w Diamentowej Kolekcji Dekoral. Stworzy on niepowtarzalną kompozycję, współgrając z różnymi odcieniami szarości, pastelowymi błękitami oraz z zawsze modną bielą.

Dzięki lśniącym srebrnym cząsteczkom, powierzchnia ściany wygląda niczym obsypana srebrnym pyłem, a całe pomieszczenie przepełnia tajemniczy blask. Chłodna gama barw, reprezentowana przez „Seledynowy pastelowy”, „Lodowy błękit” czy też „Intuicję”, sprawi, że wnętrze stanie się oazą spokoju i harmonii. Srebrzyste drobinki wprowadzą także nutę optymizmu i oryginalną, nowoczesną ekspresję.

„Srebrny Pył” z powodzeniem można również łączyć z ognistymi, głębokimi barwami. Taka kompozycja, będąca połączeniem gorącego temperamentu barw ciepłych z lodowym blaskiem srebrnych cząsteczek, nadaje wnętrzu nowoczesny, wytworny nastrój. „Meksykańskie chili”, „Czekofashion” czy też „Czerwień flamenco” tworzą ze srebrnymi drobinkami zachwycający efekt modnego, oryginalnego połączenia wyrazistych, ciepłych barw z subtelnością srebrzystego blasku.

Szykowny połysk pereł na ścianie

Świat mody od zawsze ekscytował się szlachetnością pereł i wytwornością jedwabiu, które stanowią inspirację modnych i oryginalnych kompozycji. Teraz subtelny efekt jedwabistego połysku z można uzyskać za pomocą innowacyjnej formuły farb „Perłowa Poświata” z Diamentowej Kolekcji Dekoral. Delikatny blask pereł idealnie współgra z pastelowymi różami, jasnymi beżami i błękitami oraz z zawsze modną bielą. Aranżacja wnętrza z wykorzystaniem pigmentu „Perłowa Poświata” zaowocuje harmonią i relaksującym połyskiem. „Natchnienie”, „Morska bryza” oraz „Piasek pustyni”, to stonowane, subtelne odcienie pastelowych barw, które idealnie współgrać będą z Perłową Poświatą . Dzięki jedwabistemu blaskowi jasne, stonowane kolory nabierają nowego intrygującego charakteru luksusu i wyrafinowanej szykowności.

„Perłowa Poświata, „Srebrny Pył” oraz „Iskrzące Złoto” z Diamentowej Kolekcji Dekoral to doskonała propozycja na intrygujący, świetlisty efekt wykończenia zarówno ekskluzywnych i wyrafinowanych aranżacji, jaki też inspirujący dodatek do surowej stylistyki wnętrza. Diamentowa Kolekcja Dekoral sprawi, że mieszkanie będzie urządzone w zgodzie z najnowszymi trendami kolorystycznymi oraz rozświetli się niepowtarzalnym blaskiem.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/05.10.2011 13:10
Mody się zmieniają, szybciej lub wolniej, ale zawsze pojawia się jakaś nowość, która wzbudza zainteresowanie. Niektórzy klienci przychodzą do mnie z prośbą, aby sprawić, aby ich mieszkanie było modniejsze, bo siostra/przyjaciółka coś zmieniła. Nie znam gorszego powodu na zmiany. Co ciekawe najprostszym i najmniej kosztownym sposobem jest właśnie przemalowanie ścian, przestawienie paru mebli i już wnętrze się przeobraża. A przynajmniej w porównaniu z konsultacją, projektem i wizualizacją z w cad'zie, realizacją projektu, materiałami, meblami i opłaceniem wykonawców jest to wygodne i szybkie rozwiązanie.